عدم مصرف قرص در زمانی که نمی دونیم بارداریم

سلام
اگه کسی حامله باشه و ندونه .بعد کمبود آهن و اسید فولیک داشته باشه بعدش که متوجه شد بارداره میتونه قرصاشو مصرف کنه؟یا از قبل بارداری باید مصرف میکرد؟
روی جنین تاثی میزاره؟

1 Likes

ازقبل بارداری استفاده کنی که چه بهتر،ولی هروقت متوجه شدی بارداری بایداستفاده کنی،زن برادرم آزمایش قبل بارداری وانجام نداده بودبعدکه باردارشدوچکاپ کامل براش نوشتن فهمیدکه خیلی کم خونه اول بارداری شروع کردبه قرص خوردن،خداروشکربچه اش هیچ نقصی نداره

2 Likes

عزیزم اشکالی نداره بعد که فهمیدی استفاده کن. منم سر پسرم اصلا اطلاع نداشتم سه ماه قبل بارداری باید فولیک اسید استفاده کنم . من تو هفت هفته متوجه شدم باردارم و استفاده کردم خداروشکر پسرمم سالمه. والله قدیما تین چیزا نبود ولی ماشالله پهلون تحویل جامعه دادن

1 Likes

خب خداروشکر .اخه من حس میکنم خدا بهم بچه داده :stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye: ولی باید تا موعد پریود صبر کنم تا مطمئن بشم.
اگه مثبت بود میرم دکتر

نه مشکلی نداره عزیزم اگه قبلش مصرف میکردی چه بهتر اگرم نمیدونستی مشکلی نداره من خودمم نمیدونستم نخورده بودم

پس حله :wink:

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.