عدم دفع کامل جنین در هفته 6

توی ۶هفته برطبق سونو رشد متوقف شدوقتی اومدم خونه بدجور لخته های بزرگ دیدم بعد یک هفته سونو دادم گفتن که دفع نشده ولی چروکیده شده دکترم گفت چون چروکیده شده نیازبه بستری نداری وخودش توی خونه میفته امروز همینجور خونریزی ولخته دارم نمیدونم آیاباد چیز خاصی توی لخته ها ببینم؟آخه بازم فقط لخته ست…
میترسم باز دفع نشه…همچنان هم درحال خوردن چیزهای گرمم

سلام عزیزم، من هم ماه قبل سقط هفته هفتم داشتم خودش دفع شد، تا میتونید چیزای گرم جوشانده زعفران، جوشانده زیره، بابونه، تخم شوید، رازیانه‌، کاچی خیلی عالی هست از گوگل جستجو کنید موادش رو درست کنید و حتما بخورید راحت دفع میشه و هم براتون مقوی هست، چیزای خونساز هم حتما بخورید که ضعیف نشید، البته من حمام هم رفتم و کمرم رو با آب ولرم ماساژ دادم و از درد کمرم کم شد و بعدش هم راحت دفع شد، من دو روز پشت هم که روز اول یه لخته دفع کردم و روز بعدش یه لخته بزرگتر شبیه زالو چند روز بعد هم رفتم سونو گفتن چیزی مشاهده نمیشه و کامل دفع شده، شما هم حتما سونو برید اگه سونو واژینال برید بهتره اما بگذارید پاک بشید، ولی اگه بخوایید میتونید سونو شکمی هم انجام بدین مشخص میشه که دفع شده یا نه، خونریزیم منم تا هشت روز ادامه داشت، حتما قرص آهن هم مصرف کنید.

1 Likes

منم اون هفته حدود۴لخته خیلی بزرگ دیدم دیگه فقط لک داشتم تاجمعه که سونو دادم گفتن دفع نشده
حالا امروزم خیلی خونریزی و لخته دیدم نمیدونم باید چی ببینم بجز لخته که بدونم دفع شده.؟الانم خونریزی دارم ولی کم …

سلام خب به دکترتون بگین اگه نیاز هست بهتون قرص بدن که کامل دفع بشه و بعد چند روز سونو رو مجدد انجام بدین اگه نیاز هست که خیالتون راحت بشه، خونریزی بعد از اومدن لخته ها واسه من مثل پریودی عادی بود و کمتر میشد تا هشت روز، من روز اول لخته قرمز دفع کردم روز بعد هم یه چیز سفید و سفت بود.

خب منم امروز صبح دفع کردم …خونریزیم هم از پریودی کمتره…گفتم یه دوروز بمونم بعد برم سونو

آره صبر کنید تا خونریزیتون تموم شه.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.