عدد بتا 65 ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یعنی باردارم

سلام بچه ها من 7 روزه از پریدودیم گذشته سه بار هم چک بی بی زدم سه بارهم مثبت بوده 28 رفتم آزمایش خون دادم عدد بتام 65 بوده الان هم که به تعطیلات خوردیم استرس زیاد دارم نمی دونم باردارم یا نه چون قبلا یک سابقه سقط 6 هفته ای داشتم میشه کسانی که تجربه دارن بگین من عدد بتای اونا روزای اول چند بوده.

سلام عدد بتای من بعد از 11روز موعد پریود 300 بودوسه چهار ماه قبلش یه سقط داشتم احتمالا تو ماه اول .فک کنم باردار باشی اخه سه تا بی بی چک مگه میشه خطا داشته باشه من با یکی که خط دومش خیلی خیلی کمرنگ بود فهمیدم باردارم یه روز بعد تاریخ پریودم

چون میگن عدد بتا باید بالا هزار باشه واسه همینه خیلی استرس دارم خیلی ممنونم از راهنماییت عزیزم

نشون دکتر مگه ندادی گلم گفت منفی یا دوروز بعد دوباره بعدی؟

اره خواهر میگن بالای 1000 اما من 300 بود حالام یه گل دختر دارم توراه

استرس نداشته باش با آرامش فردا صبح برو دوباره آز بده.
منم ۲۹ فروردین فهمیدم باردارم ۴۸ ساعت بعدش دومین آز دادم دوبرابر شده بود.

خب آزمایشگاه ها تعطیله واسه همین نتونستم برم آزمایش 5 میرم دوباره آزمایش بدم. مرسی از همتون

خدا حفظش کنه منم عاشق دخترم

مرسی گلم ایشالله که هستی باردار وخدا یه دختر ملوس بهت میده :smiling_face_with_three_hearts:

یه سری از بیمارستانهای دولتی آزمایشگاهشون بازه و کلا مراکزی که مربوط به زنان هست .
بهرحال امیدوارم بهترین ها براتون رقم بخوره.

مگه ازمایشگاه بیمارستان ازمایشو سریع میگرن؟ من یه بار رفتم گفتن نوبت نداریم 10 روز دیگه بیامنم بیخیال شدم اصلا خصوصی ها راحت تر میگیرن :sneezing_face:

بله یک ساعت بعد جواب میدن
البته من خصوصی رفتم ولی دولتی ها هم باز هستن تلفنی سوال کردم ولی دور بود نرفتم.
من اصفهان هستم شهرهای دیگه رو نمیدونم

عزیزم عددبتات نشون دهنده بارداری هستش…برای اطمینان یه ازمایش دیگه بدین که مطمعن بشین عدد بتاتون دوبرابر شده

عزیزم عدد بتا از ۲۵یا۳۰بالا(بستگی به رنج آزمایشگاه داره)مثبته واسه شما هم مثبته،بتای معمولی عدد کمتری نشون میده مثلا تا ۲۰۰،اون آزمایش تیتر بتا هست که عددبالا رونشون میده

1 Likes

عدد بتا من 351 بود بعد دو روز تاخیر
تنها راهش اینه دوباره ازمایش بدی ببینی عددش زیاد شده یا نه. انشالله خیر باشه عزیزم

عدد بتای بالا برمیگرده به مدت بارداری اینوه شما یک هفته از موعد گڋشته عددتون خوبه.شمابرای اینکه خیالتون راحت بشه شماچندروز دیگه میتونی ازبدی تگه چمدین برابر شدپس طبیعیه و مشکلی نیست.الکی به خودتون استرس ندید

مرسی از همتون . امروز رفتم دوباره آزمایش تیتر بتا دادم ساعت 7 آماده میشه

ان شاءالله خوش خبر باشی

سلام صدف جان گرفتی جواب ازمایشتو عزیزم ؟؟

چیشد جواب ازمایشتون نیومد؟

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.