عدد بتا و هفته های بارداری

سلام خسته نباشید خوبید
عدد بتا تو ازمایشم 937.7 IU/L
است
الانم از پریودیم پنج هفته میگذره بر اساس عد بتا الان چن هفتم من ؟؟ لطفا جواب بدین ممنون میشم

اگر در هفته پنجم بارداری باشید، مقدار عدد بتا شما باید چقدر باشد؟ مقدار عدد بتا در هفته پنجم بارداری به روش زیر محاسبه می شود: در جدول بتا براساس آخرین پریودی، مقدار عدد بتا برابر با ۱۸ تا mIU/mI 7340 می باشد. در جدول تخمک گذاری، هفته پنجم مساوی ۳۵ روز است و اگر چرخه پریودی شما ۲۸ روزه باشد، ۵ هفته مساوی ۲۱ روز می باشد بنابراین مقدار عدد بتا روز ۲۱ بعد از تخمک گذاری حدود IU/I 1248 می باشد. اگر چرخه پریودی شما ۳۰ روزه باشد تخمک گذاری در روز ۱۶ شروع می شود و هفته پنجم مساوی روز ۲۳ می باشد و مقدار hcg برابر IU/I 2439 می باشد.
مطالعه عدد بتا در هفته چهارم بارداری در مجله ونوس https://mag.farzand.net/?p=56954

من تو هفته ۵هستم عدد بتا ۲۷۸۰هست

دوباره بتا دادی؟

اره دیروز دکترم گفت دلدردت شاید بخاطر خارج از رحم باشه برو ازمایش تیتر بده برام بیار دیروز انجام دادم گفت ازمایشت خوبه

1 Likes

توی بارداری خارج از رحم بتا نامنظم بالا میره
یا خیلیی کمه یا بیش از حد زیاد که معمولا بتای پایین هست
و اینکه اگه دوباره تکرار کنید دو برار نمیشه

مال من الان طبیعیه؟؟

البته نیم ساعت دیگه باید برم پیش ماما اما استرس دارم از شما میپرسم :grin:

مریم جان شماره بتای منم نشون میدی عزیزم

۲۷۸۰ ۵هفتگی

عزیزم اومدم الانکه شرمنده دیر خوندم گلم
اما مال خودمن گف مشخص نیس باید سونو بدی ماه بعد تاریخ پریودیمو گفتم حساب کرد گف پنج هفته و چهار روزمه

همراهیم پس بسلامتی

مریم جان بر اساس یک عدد بتا نمی شه نتیجه ای گرفت شما باید حتما بتا رو 48 ساعت بعد در همون آزمایشگاه تکرار کنید تا روند افزایش رو بررسی کنیم

1 Likes

عه ایشالا بسلامتی پس نی نی هامون و دنیا بیاریم
خییلی برام دعا کنین استرس میگیرتم کاش زودتر بگذره نی نی یکم جاشو سفت کنه من خیالم راحت بشه

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 30 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشید، بهتره گپ جدیدی رو آغاز کنید.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.