عاشق این مکرومه ها و دریم کچرا شدم

بذار یاد بگیرم خودم همشو برات مجانی درست میکنم :smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::wink::wink:

1 Likes

آفرین که بلدی،همیشه به هنرمندان حسودیم میشه :wink::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::kissing_heart::kissing_heart:

1 Likes

چقدر قشنگه من اولی و دوست دارم دلم میخواد یکی ازش داشته باشم

آره خیلی نازه :ok_hand::ok_hand::ok_hand:

1 Likes

عکسشو میخای برات بفرستم

1 Likes

ممنان :sunglasses::sunglasses::sweat_smile:

2 Likes

آره بفرست،خوشحال میشم ببینم :smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts:

آموزش هاش تو اینترنت هست خیلی راحت میتونی خودت درست کنی و هنرمند بشی :smiley::smiley::smiley::hibiscus::hibiscus::hibiscus::heart:

1 Likes

آره دقیقا،باید ارادمو قویتر کنم :rose::smiling_face_with_three_hearts::rose::smiling_face_with_three_hearts::rose:

1 Likes

تو عشقی بهترینی جیجر خودمی:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

1 Likes

جووووووون :smiling_face_with_three_hearts::kissing_heart::smiling_face_with_three_hearts::kissing_heart:

1 Likes

:star_struck::yum::yum::yum::star_struck::star_struck::yum::yum::yum::star_struck:

1 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 15 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.