عاشق این شدم

حا دیباشه

مبارکه:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

1 Likes

دردی بزنت:grimacing::eyes:

1 Likes

من همیشه آنلاینم:sunglasses::sunglasses::sunglasses:

1 Likes

بو نیو ماله م کریوا

1 Likes

اره من خیلی کرمی بهم میاد :sunglasses::sunglasses::sunglasses:

ب چندت کری

1 Likes

اون برقی برقیاش که نمیریزه
من یه لباس دارم یه همچین چیزای داره وقتی میپوشیدم صورت شوهرم یا لباسش از اینا می جسبید حالت اکلیل بودسرکار همه نگاش میکردن گفت از ابهتم کم شده دیگه اینارو نپوش :joy:

1 Likes

اونی کوتم نازانم دگل سالاری بوم

وای من غشششش:rofl::rofl::rofl::rofl: نه این اکلیل نیس پولکه شوهرم همیشه یه چیز از من همراشه یه بار با داداشش رفته بود دکتر گفت کفشمو درست کردم دیدم یه دونه موت تو جورابمه :rofl::rofl::rofl::rofl:

1 Likes

:grin::grin::grin::grin:

1 Likes

اره خیلی قشنگه
اگه واسه مجلس میخوای با شلوار راسته یا دمپا قشنگه
به ساپورت هم میاد

1 Likes

نه گلم ما با دامن می پوشیم رسم ما اینجوریه وقتی مثلا میریم خونه مامانم یا چه میدونم یه جایی یا تو خونه خودمون وقتی مهمون بیاد شومیز و دامن می پوشیم بعدا عکس میدم

1 Likes

الان خونه نیستم

1 Likes

دقیقا داشتم به این فکر میکردم:joy::joy::joy:

2 Likes

پوشیدی تگم کن ببینم چه تیپی میشی:blossom:

1 Likes

عزیزم میام خصوصی برات میفرستم ولی هنوز نخریدم ک عکس بقیه ی لباسامو ک دارم میفرستم بعدا

1 Likes

مرسیتم:heart::yellow_heart::blossom::heart::yellow_heart::blossom::heart::yellow_heart::blossom:

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.