طرز تهیه ی ماهی خوشمزه بگید

اصلا باشعله ملایم سر خ کن اینقد که آرد بهش نمی چسبه که بسوزه .

1 Likes

اگه ماهی قزل الا میخوای درس کنی که خیلی استخون داره این روشی ک بهت میگم هم خوشمزه مبشه هم استخونی دیگه توس نمیبینی من همیشه وقتی ماهی میخریم همونجا مزه دارس میکنم میزارم یک روز تو یخچال با ابلیمو فلفل سیاه نمک زردچوبه زعفران با پیاز بعدش شب موقعه خواب نیم کیلو پیاز کف قابلمم میریزم ماهی رو خشک ک مزه دار شده اب نداشته باسه بچین روی پیاز بعد بجای دم کش پلاستیک بکش سر قابلمت زیرسو خیلی کم میکنی تا فردا البته من واسه نهار میزارم بعدس ک تا فردا این بخار پز شد فردا درش میاری سرخ میکنی انقدر خوشمزه میشه انگاری تن ماهیه بدون یک زره استخوان

1 Likes

ارهعه پروفایلت دیگ میشناسم:neutral_face:

1 Likes

ایول مرسی

1 Likes

پس هر دو هفته یه بار یا ماهی یه بار زیاد حساب نمیشه :rofl::rofl: شاید معیارمون تو زیاد حساب کردن با هم فرق داره

ن کلا طبق اون پیام قبلیت میگم ن ماهی:neutral_face:

من ماهی زیاد دوست ندارم

فقط قزل آلا رومیتونم تحمل بکنم نمک و زردچوبه و یکم فلفل سیاه رو قاطی میکنم تمام سطح ماهی رو می پاشم بعد آروم میزارم سرخ و خشک بشه
اینجوری شاید بتونم یه تیکه کوچولو بخورم

بیشتر تن ماهی میخورم

1 Likes

شام امشب جات خالی با زعفرون و دارچین مزه دارش کردم برنجمم شویدپلوزیره هستش درماهیتابه روهم گذاشته بودم

2 Likes

منو بزارن بیشتر دوست دارم از بیرون غذا بگیرم

خیلی تنبل شدم، با اینکه دستپختمم خوبه، یعنی همه دوست دارن

الان توی یک ماه پیش میاد ده بار از بیرون بگیریم
البته بیشتر روزایی که سرکار میرم

1 Likes

نوش جانتون عزیزم

1 Likes

ممنونم مهربون:heart_eyes:

1 Likes

اینو کمتر کسی بلده یکبار درس کنی دیگه همیشه اینجوری درس میکنی

من اصلا تا حالا نشنیده بودم

1 Likes

به به:heart_eyes::heart_eyes:

1 Likes

من عاشق چیزای دریایی ماهی و میگو ام

1 Likes

ما اصلا سرخ نمیکنیم ، میزارم داخل فویل آبلیمو و نمک و فلفل سیاه و جعفری و پیاز خرد شده میزنم فویلو میپیچم میزارم تو تستر ، بعد که پخت فویل رو بر میدارم و میزارم رو سینی تستر به ماهی روغن زیتون میمالم زعفران میپاشم روش میزارم گریل شه
طعمش خیلی خوب و عالی میشه

1 Likes

درست کنی ب همه پیشنهاد میدی

1 Likes

نوووش جونت عزیزم، خیلی خوبه :slightly_smiling_face:

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 15 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.