طرز تهیه ی ماهی خوشمزه بگید

با چی مزه دارش میکنید
درش میبندین یا ن و…

10 Likes

اهم اهم کبابی یا سرخ؟

1 Likes

اول توی ابلیمو میزارم بعدش میزارم توی ادر سوخاری سرخش میکنم خیلیییییی خوشمزه میسه

هر دو بگو

1 Likes

مرسی:kiss:

1 Likes

البته اونجا را بد نوشتم با ارد سوخاری میپوشونمش توی اردم خودم کمی نمک،فلیفل،ادویه میزنم که خوشمزه بشه بعدم با روغن سرخ میکنم خیلی خوب میشه

1 Likes

عالیه

کبابی ، سبزی ماهی خورد میکنم با سیر و رب گوجه و رب انار و فلفل و نمک و ادویه قاطی میکنم بعد ماهی داخلشو نمک میزنم و اینو داخلش پخش میکنم حالا سرخ ماهی رو نمک میزنم و سیر میزنم و اب لیمو میزارم توی اشپال یکساعت قبل سرخ کردن ک کامل ابلیموش خشک بشه بعد میزنم تو ی ارد و زرد چوبه میتکونم و سرخ میکنم عالی میشن اگ اون حشو ی بالارو بلد نیستی کامل توضیح میدم واست یه غذای خوزستانیه عالیه

حشو رو درست میکنم
سبزی ماهی ، تمر هندی ، نمک و فلفل
بعد داخل ماهی که از قبل توی مواد بوده( نمک و فلفل ، آبلیمو ،سیر ، روغن زیتون) میزارمش و میتونی یا فویل بپیچونی زیر ذغال بزاری یا اینکه توی فر بزار که عالی میشه .

اول نمک بعد زردچوبه بعد ادویه ماهی بعد فلفل بعد پودرسیر میزارم ی ساعت میمونه قشنگم با دستت روش بمالون ک تو خورد ماهی بره بعدش تو اردی ک زردچوبه و فلفل و ادویه ماهی وپودرسیر بزن و سرخ کن اوکی میشه

مرسی

شمالی ای؟

1 Likes

اول که تو آبلیمو و نمک و فلفل و سیر و اینا یک روز میخوابونم :sleeping_bed::sleeping_bed::sleeping_bed: بعد میزارم تو پودر سوخاری با روغن زیاد سرخ میکنم

بعضی وقتا هم ماست و آرد و زعفرون و نمک و آبلیمو رو میکس میکنم میزارم توش بعد سرخ میکنم

بعضی وقتا دیگه ماهی درسترو با آبلیمو و پیاز و سیر و فلفل و اینا میخوابونم تو مواد بعد برش میدارم روشو تخم مرغ میزنم فویل پیچ میکنم میزارم تو فر

من قبلا یکی گفت بذاری تو ارد میسوزه دیگ منم نزدم:confused:

چ خوب مرسی

1 Likes

تو پیاز و ابلیمو مرینت میکنم
بعد نیم ساعت ارد و زردچوبه فلفل سیاه ادویه ماهی میزنم بهش توی روغن شناور سرخ میکنم
درشم نمیبندم

مرسی گلی

1 Likes

:kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:

عزیزم این غذای خوزستانی

ما از ماهی محلی همینجا جنوب استفاده میکنیم
و برای مزه دار شدن و رفع بوی ماهی فقط نمک فراون میزنیم اونم به مدت چند ساعت
بعد میشوریم برای کباب حشو میزنیم
برای سرخ کردن تو آرد و زردچوبه و ادویه ماهی میزنیم و تو روغن داغ سرخ میکنیم

4 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.