طرز تهیه شربت آلبالو 😚😚

خانمای عزیز کسی شربت آلبالو بلده درس کنه…طرز تهیه روبهم بگه:star_struck::star_struck::star_struck:

1 Likes

@u890892
@u890909
@Nihan

3 Likes

والا من زیاد بلد نیستم ولی از اون جایی که مامانم میدرسته میگم اول البالو رو شکر میریزه میزاره یه روز بمونه ابش در میاد بعد میزاره میپزه بعدش نمیدونم اونجاشو چطوری میکنه هم شربت ازش در میاد همه مربا

1 Likes

عزیزم البالو هارو میریزم تو قابلمه دماشو میکنم بعد میشورم میریزم تو قابلمه .

بعد روش شکر میریزم بستگی داره به خودت که‌ میخوای چقدر شیرین بشه . بعد شب بزار تا صب همینطوری با شکر باشه فردا صبح زیرشو روشن کن شب نه ها صبح زیرشو روشن کن تا بجوشه زیاد بجوشه رنگش تیره میشه من برای طعمش یکم گلاب هم میریزم عالی میشه بعدش البالو هارو بریز تو یه ابکش زیرشم یه چی بزار بعد فشار بده تا ابه البالو ها گرفته بشه بعد بریز تو شیشه ⁦:heart::heart_eyes:

1 Likes

ممنون از تگت عزیزم من اینو از گروه اشپزی برداشتم

#شربت_آلبالو

شربت البالو:blush:

البالو روبعدازهسته گرفتن با شکر مخلوط کردم و۲۴ ساعت داخل یخچال…بعد روی حرارت گذاشتم تا به غلظت افتاد بعد البالوهارو جدا کردم وشربتشو گرفتم

2 Likes

ممنونم ازتون

من ۲ روز پیش درست کردم :heart_eyes:
اول البالوهارو میشوری هسته شو جدامیکنی روش شکر میریزی میذاری یخچال بعد ۲۴ ساعت یذره اب اضافه میکنی خیلی خیلی کم میذاری روشعله تابه غلظت برسه بعد البالوهارو از شربتش جدا میکنی
البالوهارو فشار نده چون مرباش له میش میتونی ی سبد بذاری و البالوهارو و شربتش داخل سبد بریزی اینجوری االبالوها له نمشن و دون دون مبمونن خوشگل تر میش

1 Likes

چ‌خوب منم یاد گرفتم :smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts:

بعدمرباش روچطور درس کنم

1 Likes

من همیشه البالو و گیلاس قاطی میکنم :expressionless: الان اینی ک میگین اون بزرگس؟

1 Likes

نه کوچیکه

1 Likes

همینی ک درست کردی هم مرباس هم شربت دبگ البالوهاشو ک داخل سبدموندن موفع صاف کردن و بریزتو ظرف شیشه ای نوش جون کنید :heart_eyes::blue_heart::heart_eyes:

1 Likes

کوچیکه ک ترشه

1 Likes

اره ترشه …

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.