طرز تهیه حلیم

طرز تهیه یه حلیم خوشمزه بگید و اینکه من گندم‌ پوست کنده‌ ندارم به نظرتون‌ حلیمم خراب میشه

1 Likes

گندم پوست کنده بهتره
ولی اگه از گندم استفاده میکنی از یه شب قبل کامل خیس کن ۳یا۴ساعتم طول میکشه تا بپزه
ولی گندم پوست کنده یکساعته له میشه
حالا یه لیوان گندم بریز تو قابلمه همراه اب بزار رو گاز زیرشم کم کن تا بپزه و ابش تبخیر شه
تو یه قابلمه ی دیگه گوشت گوسفند و بایه پیاز بزار تا بپزه حالا یا مرغ فرقی نمیکنه
هیچ ادویه ای هم بهش نزن فقط اب و پیاز
بعد چند ساعت که گندم پخت و ابش تموم شد
بریز تو میکسر یا با گوشکوب برقی یا مخلوط کن ابمیوه گیری له کن
بعدم که گوشت پخت به اندازه یه لیوان اب گوشت بزار بمونه تو قابلمه همون یه لیوان اب گوشتم قاطی گندم کن دوباره مخلوط کن
گوشت یا مرغم خیلی ریز ریش ریش کن و قاطیش کن
تو یه تابه ی کوچیک دوقاشق روغن داغ کن یه قاشق مرباخوری دارچین و نمک اضافه کن
بعد این مخلوط و قاطی حلیم کن و هم بزن
اگه غلظتش خوب بود زیر گازو و خاموش کن
حلیم اماده س
برای تزیینشم از روغن داغ و دارچین استفاده کن با کنجد
هرجاشو متوجه نشدی بگو تا توضیح بدم

2 Likes

مرسی اره گندم رو از همین الان خیس کردم

1 Likes

من همیشه با بلغور حلیمی درست میکنم وافعا عالیه .با گندم پوست کنده ام درست،کردم اما به خوشمزگی بلغور،حلیمی نشد

اره منم قبول دارم
بلغور یه چیز دیگست

1 Likes

مرسی گلم منم گذاشتم تو آب گندمم‌ رو که درست کنم

1 Likes

قبول باشه گلم نوش جونتون

کاش،حداقل گندمت رو یکم اسیاب میکردی خیلی بهتر میشد

الان‌ تو اب‌ میشه فردا ابش‌ رو بگیرم بعد یه کم اسیب‌ کنم بعد بزار رو گاز

نه گلم باید وقتی،خشک بود اسیاب میکردی بعد پوست اضافه اشم میگرفتی بعد که اسیاب میکنی نباید بشوریش،جون تمام لعابش،میرع . الان که،خیس کردی تموم شد برای،سری بعد اینکار،کن

باش گلم :rose:

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 2 ساعت از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.