طرزتهیه قارچ وسیب زمینی سرخ کرده

خانماشماچطورقارچ ودرس میکنید؟؟بمنم بگیددستورشو

4 Likes

من بلدم :sunglasses:
الان برات تایپ میکنم

1 Likes

مرسی گلم

سیب زمینی سرخ میکنی قارچم سرخ میکنی قاطی میکنی

5 Likes

ببین قارچارو میشوری بعد میزاری خشک شن
تو یه ظرف یه تخم مرغ می‌شکنی هم میزنی
تو یه ظرف آرد می‌ریزی و توش ادویه و نمک می‌زنی (آویشن و فلفل و زردچوبه)
تو یه ظرفم پودر سوخاری می‌ریزی
روغنو داغ می‌کنی بعد یکی یکی قارچارو اول میزنی تو تخم مرغ همه جاش تخم مرغی شه بعد میزنی تو آرد بعد باز تخم مرغ و در آخر پودر سوخاری
میندازی تو روغن داغ سرخ میشه
عالیه:star_struck::drooling_face:

5 Likes

بچه ها برای سرخ کردن سیب زمینی،اول اونهارو خورد کنید بشورید بعد بزارید روی گاز پنج الی ده دقیقه(بسته به اندازه سیب زمینی ها داره که ریز باشه یا درشت) آب پز شه یکمم زردچوبه بریزد که خوش رنگ شه بعد که دیدید انعطاف پذیر شد آب کش کنید(زیاد نجوشه که له شه هااااا)بعد بزارید کامل آبش بره و خشک شه در مرحله بعد روغن بریزید داخل ماهیتابه بزارید داغ شه خوب نمک و ادویه هاتونو به سیب زمینی اضافه کنید(من نمک و فلفل و کمی آویشن و پودر سیر میریزم)و در آخر سیب زمینی هارو در روغن سرخ کنید در ضمن چون سیب زمینی ها یه دور در آب جوشیده خیلیییی زود سرخ میشه و بدون اینکه روش تیره شه داخلش کاملن نرم و مثل فست فودی ها میشه و وقت کمتری ام میگیره(میتونید بعد از آب کش به جای اینکه سرخ کنید سیب زمینی هارو در فر بچینید و روغن و ادویه روشونو بمالین و بزارین در فر بپزن):yum:

7 Likes

مرسییییی

2 Likes

سرخش میکنم میخوریم

2 Likes

چقدر ظرف کثیف کردی :grin:

2 Likes

:joy::joy::joy:همیشه سینک پره،مامانم میشوره من فقط درست میکنم:joy:

1 Likes

سیب زمینیای من رودست نداره :smiley:

1 Likes

قشنگ معلومه :joy::joy:
تو اصلا نمی‌خواد آشپزی کنی :unamused::cactus::grin:

2 Likes

:grin::grin::joy::joy:

2 Likes

جوووووون
تو خو خودتم رو دست نداری :star_struck::star_struck::star_struck::star_struck::star_struck:

2 Likes

عشقی که :smiley::heart_eyes:

2 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.