طب سنتی خوبه برای بارداری؟

سلام بچه هامن این‌ماه و رفتم طب سنتی الان یکی ازفامیلا گف طب سنتی نرو عرق ننوش ضررداره بچه دارنمیشی نرم بنظرتون ؟خطرداره؟

سلام
طب سنتی خیلی هم خوبه و اصلا قابل قیاس با داروهای شیمیایی نیس
فقط یکم طولانی مدته و زمان نیاز داره

2 Likes

باش ممنون از جواب گوییت اینطورگفتن ی جورشدم گفتم نکنه ضرر هس خوب نیس طب سنتی

گف عرق اینا و داروهایی ک میدن بایدازواژن مصرف بشه سبب نازایی میشه

نه ! کی گفته اینارو
بعد مگه داروهای شیمیایی واژینال نداره؟ اونا باعث عقیمی نمیشه بعد این گیاهیا که ساخته دست خودخداست باعث عقیمی بشه؟ که البته واژینال نداره. نهایتش بگه با اب بجوشون و بعد نیم ساعت بشین توش
فقط حتما پیش یه طبیب خوب برو. چون الان خیلی زیاد شدن و همشون هم خوب نیستن واقعا

2 Likes

ی چیزی داده نمیدونم چیه از واژن باید بزارم نخ داره فرداش بکشم بیرون

عرق مرزه اینا و… داده

نمیدونم چیه! نپرسیدی ازش؟

بنظرم روغن گوسفنده

دخترعموم گف من بااین درست شدعفونتم واس همین منم ادرسشو گرفتم رفتم اونجامعروفه

پس احتمالا واسه گرم کردن رحم و این چیزا باید باشه
نمیدونم بخدا
اگه از دکترش مطمئنی استفاده کن عزیزم🙂

ممنون گلم.اره گقت رحمت اونقدعفونت داره وسرده ک لگن هات ورم کرده رحم ات پشت لگنت مونده معاینه کرد

ان شاءالله که زود زود زود خبر بارداریتو بدی عزیزم

1 Likes

فدات شم ممنون :kissing_closed_eyes::kissing_closed_eyes::kissing_smiling_eyes:

1 Likes

:no_mouth::no_mouth::no_mouth::no_mouth:فامیلتون ازعوارض داروهای شیمیایی خبردارن اون داروهای گیاهی که طبیعی ساخته دست خداس ضررداره بعد اون قرص وامپولای شیمیایی که معلوم نیست ازچی ساخته میشه ضررنداره

1 Likes

عرق مرزه اسمش روشه روغن گوسفندکجابود

سلام خانمی، من هم چند ساله برای بارداری طب شیمیایی رفتم و تا حالا نتیجه نگرفتم اما تصمیم گرفتم برم طب سنتی، اینهمه از طب شیمیایی تعریف میکنن پس چرا این همه بیماری و دور از جونتون سرطان و … و جوون ها بچه دار نمیشن اکثرا درگیر سقط هستن یا اینکه میگن بچه قلب نداره یا …!!!، نمیگم طب شیمیایی بد هست و نباید استفاده کرد، اما چطوره که قدیما با طب سنتی راحت بچه دار میشدن اونم نه یکی دو تا بعضا دوازده سیزده چهارده بچه😅، خودم به شخصه التهاب داشتم با طب شیمیایی که اثر نکرد و طب سنتی جواب گرفتم الحمدلله😌

2 Likes

گلم شما واس التهابت چی داد طب سنتی؟

عسل دست ساز خودشون

ب منم عسل داد وچندتاپودر اسماشونو نپرسیدم گف قاطی کن صبح هابخور .چیزای دیگ نداد ازواژینال استفاده کنی

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.