طبیعی یا سزارین؟؟؟

دوستان طبیعی خوبه یا سزارین؟؟؟
چه کارایی انجام بدیم که زایمان طبیعی راحتری داشته باشیم؟؟؟

سلام گلم .من چند روزه زایمان طبیعی کردم.خواهرانه بهت میگم زایمان طبیعی نکن.پشیمون میشی خیلی وحشتناکه

خواهر گلم هر کدوم سختیای خودشو داره به نظرم طبیعی فقط درد اولیه رو داری بعدش دردا تموم میشه ولی سزارین ۷ لایه شکم رو میبرن درد اونم وحشتناکه تا چند روز ممکنه درد بکنه عوارضشم بیشتره . حالا کسایی که تجربه دارن بهتر میتونن راهنمایی کنن

4 Likes

منم دوست دارم طبیعی زایمون کنم .آخه از سزارین میترسم .همه بهم گفتن ماما همراه بگیر خیلی خوبه همرات میاد بیمارستان و تو مراحل سخت زایمون کمکت میکنه ماساژت میده میگه چ حرکاتی انجام بدی که راحتر زایمون کنی .خلاصه همه تعریف میکنن و راضی بودن

همه میگن طبیعی فقط همون ساعت هایی که میخای زایمان کنی سخته،ولی بعدش راحتی براخودت امابستگی داره که چقدبخیه میخوری،ولی سزارین هم بودن کسانی که راضی بودن

اخه الان كه سزارين اختيارى نيست كه بخواى سزازين كنين اول بايد درد طبيعى رو داشته باشى نتونستى ميبرن واسه سز
به نظر منم طبيعى بهتره اگه از روشهاى بى دردى استفاده بشه كه عاليه منكه خيلى شنيدم زايمان رو اسون ميكنه
جديدا فاميلمون از همين روش استفاده كرده بود خيلى راضى بود ميگفت درداى اوليه كه در حد پريود هست رو تو خونه كشيده وقتى كه رفته بيمارستان براش تو سرمش دارو زدن تا اخر كه بخيه خورده خواب بود منم خودم مى خوام ام شالله از همين روشها واسه زايمانم بگيرم الان اكثر بيمارستانها انجام ميدن

1 Likes

عزيزم شما چرا از روش اپيدورال يا بى حسى استفاده نكردين درصد درد رو خيلى كم ميكنه اكثر بيمارستانها هم دارن

منظورتون همون گاز بی حسیه؟

بستگی داره ادم باوجدان گیرت بیاد یا نه. دوست من گرفت پونصد تومنم پول داد دو دقیقه ام بالاسرش نبود و هیچ کاریم براش نکرد .فقط بهش گفته بود زور بزن و خودشم رفته بود کنار فقط تماشاش میکرد

منم اگر طبیعی زایمان کنم میمیرم…سزارین اختیاری هزینه اش شش میلیون میشه بیمارستان خوب من به همیرم گفتم النگوم میفروشم اما طبیعی زایمان نمیکنم

1 Likes

عزیزم من هم درد طبیعی کشیدم هم سزارین شدمـ بستگی به بدن خودت داره اگر بتونی طبیعی زایمان کنی که چه بهتر.من یک هفته درد کشیدم رحمم باز نشد هرکاری کردم نشد که نشد پسرم نیومد اونقدر فشار و قندم افت کرد که دکترم گفت خطرناکه و بایدسزارین بشم. توکلت بخدا باشه ورزش کن پیاده روی کن استخر برو انشالله هرچی به صلاحت باشه همون میشه

دوست من اومد طبیعی زایمان کنه دکترش تحت فشارش قرار داد نتونست که نتوست تا اومدن سزارین کنن بچه خفه شد متاسفانه

1 Likes

بخدا اگر بدونی چه لرزی به تنم افتاد :pensive::pensive::pensive: خدا نگذره از ادم بی وجدان خدا لعنتشون کنه.بیچاره اون مادر :sob:

عشقم به دکترت برمیگرده .از خدا بخواه ی دکتر خوب سرراهت قرار بده. توکلت بخدا باشه.انشالله هر چی خیره برات رخ بده.دکتر من عالی،بود خدا خیرش،بده

2 Likes

نمیدونم ساکن کجاید بیمارستان عرفان سزارین اختیاری دکترم اونجاست خصوصی هست گفتم پول کم بیارم طلا میفروشم راحت میشه فکرم

فقط میگم منو بیهوش کنن بچه را بدن بدستم اینقدر که میترسم

1 Likes

تفاوت روزطبیعی باسزارین چند روز هست؟

سزارین دوهفته جلوتر انجام میشه ۳۸ یا ۳۹ هفته .

منم اینجوری دوسدارم :joy::joy:

عزیزم من اهل تهرانم.دکتری ام که پسرم رو،بدنیا اورد خانم احمدیان بود بهترین دکتری،که دیدم وجدان کاری داره. و تو،بیمارستان دولتی،بدون زره ای مشکل . همه چی به پول و بیمارستان خصوصی نیست عزیزم دوستم صارم بدنیا اورد و راضی نبود.دختر عمه ام بهمن بدنیا اورد و ناراضی بود. خداروشکر این دکتر رو خدا سر راهم قرار داد.
انشالله شماهم زایمان راحتی داشته باشی

3 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.