طبیعی بهتره یا سزارین؟

من هفته بیست و چهار هستم و واقعا موندم بین سزارین و طبیعی که کدوم بهتره به نظرتون کدومش بهتره لطفا راهنماییم کنین :heart_eyes:

1 Likes

طبیعی خیلی بهتره چون همون موقع درد میکشی بعدش تموم میشه میره
سزارین هیکلت بهم میریزه سخت برمیگرده
من هفته ۲۵ هستم کمرم آسیب دیده ولی هر کاری میکنم طبیعی زایمان کنم

طبیعی صددرصد بهتره بشرطی که ماما و دکتر ماهر باشن بزور نخان بدنیا بیارن بستگی به بیمارستان هم داره که چقدر امکانات داره اگه امکان زایمان در آب داشته باشه خوبه

1 Likes

به حرفای خاله زنکی که میگن طبیعی یا سزارین بهتره گوش نده اول باید لگنت توسط دکترت معاینه بشه تا ببینن توانایی زایمان طبیعی رو داری یا نه. در ضمن هر بچه ای نباید طبیعی به دنیا بیاد مثلا جنینی که مدفوع کرده یا جنین های ماکروزمی( وزن بیشتر از ۴ کیلو)
در ضمن ترس از زایمان طبیعی یکی از دلایلی هس که خانوما میخوان سزارین بشن. باید بری بیمارستان از نزدیک با هر دو زایمان آشنا بشی بعد تصمیم بگیری. از خانومایی که تجربه هر دو زایمانو داشتن هم میتونی سوال بپرسی

3 Likes

من تجربه زايمان نداشتم ولي قطعا زايمان طبيعي بهتره چرا كه در خلقت خداوند هم اين نهادينه شده. اما سزارين چنانچه شرايط خاصي داشته باشيد قطعا مفيد تره ولي اگر همه چيز نرماله، طبيعي به نظرم ارجحه

1 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.