طبيعي اپيدورال

خانوما ميشه تجربتونو در مورد زايمان اپيدورال بگين. واقعن بدون درده. ؟

من دوستم زايمان اولش اپيدورال كرد ميگفت خوب بوده درد نداشته ولي روند زايمانو طولاني ميكنه

1 Likes

يعني دوستتون اصلن درد نداشتن ؟؟؟ براي نوزاد بد نيست ؟

نه عزيزم فقط همون اولش ك دهانه رحم فكر كنم بايد تا چهار سانت باز بشه همون قدر درد داشته ولي خب دير زايمان كرد دكتر هم قبلا بهش گفته بود روند زايمان طول ميكشه
خطري ك نداشته الان دوتا بچه هاش سالم و سرحالن

1 Likes

يه خانمي هم تو اين سايت روش وريدي رو انتخاب كرده بودن خيلي راضي بود از اپيدورال ميگفت بهتره

1 Likes

اپيدورال بايد متخصص ماهر باشه خداي نكرده بعدها كمردرد نشه ولي وريدي ديگه تو نخاع و كمر نميزنن

1 Likes

شما وقتی دردت شروع شد و پارگی کیسه اب نداشتی و همه چیزت طبیعی بود همون موقع پانشو برو بیمارستان بگی دردم گرفته
بذار فاصله ی دردهات کمتر بشه بعدش برو
از اولش که میری هم حوصله ات سر میره
هم استرست دوبرابر میشه
وقتی توو خونه باشی میتونی راحت توی خونه بچرخی و کاراتو بکنی و گل گاو زبون بخوری و گوشت کبابی برات بپزن بخوری اما وقتی بری بیمارستان مجبوری یه جا دراز بکشی و فعالیتی نداری و زمان دیرتر میگذره
درد هات که زیاد شد برو بیمارستان و ازشون اپیدورال و این چیزا رو درخواست کن
سر دو سه ساعت زایمانت انجام میشه و راحت میشی ان شالله

1 Likes

اپيدورال بخواد انجام بده بايد دهانه رحمش به يه حدي برسه اگه از اون حد رد بشه ديگه انجام نميدن

1 Likes

میدونم
من اسم وریدی یادم نبود کلی گفتم
کلا گفتم ک از وقتی رفت درخواست همین چیزا رو بده
منظورم اپیدورال نبود فقط

1 Likes

اره من همين يه ماه پيش عروس خالم ميخاست اپيدورال بگيره بنده خدا انقد تحقيق كرده بود كلاس رفته بود اخر هم وقتي رفته بود دكتر گفته بود از حد اپيدورال رد شده بنده خدا خيلي سخت زايمان كرد دكترشم هيچي بهش نداد جز گاز تنفسى
خيلي سخته

اره از بس دكترا سخت نميگيرن ادم ميترسه

گاز اتانول بهتره یا اپیدورال؟من شنیدم بی حسی کمر تا مدت ها جاش درد میکنه

گاز رو من شنيدم از اونايي ك تجربشو داشتن زياد تاثير نداره

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.