طبيعيه بي حس و حال شدن تو بارداري؟!!!

سلام
خوبين
من تو ماه ٥ بارداريم
خداروشكر تا الان مشكلي نداشتم
ولي الان يه چند روزيه شديدا بي حس و حالم
انگار كوه كندم ، جون هيچ كاري ندارم
يه نماز ب زور ميخونم🙈
طبيعيه عايا؟
راهكار نداره
منون ميشم خانوم حكيمي عزيز هم مشاركت كنن :kissing_heart:

اره عزیزم طبیعی ما هم بعضی موقع همین جور میشیم حتی بعضی موقع طوری میشم که حتی حوصله خودم ندارم چه برس کسی دیگه همش دوست دارم بخوابم گلم ولی دیگه وقتی میبینم این حال روزم بلند میشم حمام میکنم تا یکم سرحال تر بشم دیگه خودم به خواب یا تنبلی نمی زنم اگر هم بیکار باشم کار نداشته باشم خودم با یه چیز سرگرم میکنم تا اون حال هوام عوض بشه بنظر من طبیعی نظر دیگران هم بدونی هم بهتر فدات

1 Likes

ممنون عزيزم
من ميگم اين بي حالي و كسلي واسه بچه بد نباشه
مثلا سرحال نبودنم روش اثر بد نذاره🙈

والا بچه رو ما اثر کرده که بی حال میشیم

2 Likes

همينو بگووو
:joy::joy::joy:

1 Likes

وقتی بدنیا اومدن باید یه عالمه عذر خواهی کنن :grin:

1 Likes

آره والااااا
شما چند سال بعد ازدواجتون اقدام كردين؟

1 Likes

ما زیاد بچه دوستیم :grin:۴ ماه بعد عروسیم .

4 Likes

جدي؟؟؟؟
من دوسال شده فك ميكنم هنوز زود اقدام كردم😕
بچه اولتونه؟

1 Likes

آره بچه اولمه خب منو شوهرم علاقه زیادی به بچه داریم موقعیتمونم برا بچه دارشدن خوبه گفتیم یدونه بیاریم :grin:

2 Likes

البته من بیشتر به خاطر کار شوهرم میخواستم زودتر بچه دارشم چون زیاد تنها میمونم حداقل با بچه سرگرمم

2 Likes

ب سلامتي
فكر خيلي خوبي كردي عزيزم
آره خيليا عاشق بچن
منم از اول موقعيتمون جور بود ولي دلم ميخواست بيشتر دوتايي باشيمو
دنگ و فنگ زندگي كمتر باشه

1 Likes

منم۴ماه بعد

1 Likes

جدي؟
چرا اينقد زود؟

1 Likes

سلام عزیزم
بله طبیعیه اما باید زیر نظر پزشک باشین تا اگر خدایی نکرده کمبود ویتامین یا کم خونی یا مشکل دیگه ای باعث این بی حالی نشده باشه. برای جنین تون مشکلی پیش نمیاد عزیزم نگران نباشید. ولی حواس تون باشه زیاد تنبلی نکنین :wink:

1 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 30 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشید، بهتره گپ جدیدی رو آغاز کنید.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.