ضمن خوش آمدگویی امیدوارم نظم اینجا رو بهم نریزید

دوستان عزیزی که از نی نی سایت تشریف آوردین امیدوارم اینجا بهتون خوش بگذره از دغدغه های زندگی روزمره تون کاسته بشه و در کنارش خواهشمندم نظم مامی گپ رو رعایت کنید . بحث الکی نداشته باشیم .رگباری گپ نزنید😂
از خودتون موضوع در نیارید تا احساسات بقیه رو به چالش بکشید وخیلی چیزای دیگه
دوستون داریم😍

17 Likes

سلام
اینجا ما مجردا میتونیم از دوست پسرامون تاپیک بزنیم؟؟
اونجا سرب داغ میریختن تو گلومون :sob::sob::sob::sob:

4 Likes

نی نی سایتاااااا حملههههههه کنییید:joy::joy::joy::joy::joy:

4 Likes

موافقم :+1:

عزیزمن هر مشکلی در حد اعتدال بهش رسیدگی میشه اینجا یه خانوم حکیمی مهربون داریم و کلی مامی ارشد که حواسشون به گپ ها هست . اگر گپ شما نقض کننده ی قوانین باشه امتیاز منفی میگیرین و گپتون بسته میشه در غیر این صورت همه از جون و دل کمکتون میکنن

5 Likes

سلام نه ما بچه های مودبی هستیم :smiley::joy:
:sparkling_heart::grin:

5 Likes

خب سایتتون رو ارتقا بدید ، و مامی یار های شب رو هم استخدام کنید تا بتونن کنترل کنن اگر میخاید سایتتون معروف بشه

2 Likes

منو چن بار ترکوندن:frowning::joy:

1 Likes

مامی ارشدها هستن و شب خیلی از بچه های دیگه هم هستن…مامی گپ به ادب کاربرانش هست که معروفه و کسی از خلوت شب سواستفاده نمیکنه:slight_smile::tulip:

3 Likes

:joy::joy::joy::joy:

ببخشید من چطوری میتونم اینجا ب کسی خصوصی پیام بدم

روی پروفایل بزنید و خصوصی رو انتخاب کنید

1 Likes

فقطططط امیدوارم با این شلوغی که ایجاد شده یه عده جنس مذکر بی ادب بی فرهنگ به اسم خانوم وارد سایت نشه و آرامش بچه ها رو بهم بزنه

6 Likes

منم میگفتم نامزدم اونجا:joy::joy::joy:

بروز ترین تاپیک ها کجان چرا از صبح همینا هستن تو نی نی سایت چشتو بر میداشتی از گوشی ۱۰تا تاپیک جدید میومد

2 Likes

هیجان این روزها خیلی زود فروکش میکنه
ممنونم که صبوری میکنید
:heart:

2 Likes

ترکیده ها جم کردن اومدن اینجا:joy::joy::slight_smile:

2 Likes

نه من میگفتم عشقم:joy::joy::joy:
ولی یه دوسه بار گفتم دوس پسر گزارش زدن نامردا😂

:joy::joy::joy::joy:

اتفاقا شدن:unamused: :unamused::unamused::unamused:چن دقیقه پیش داشتن بحث میکردن

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.