ضعیف بودن دختر 5 ماهه

سلام میشه از۵ماهگی چیزی بدم به دخترم؟خیلی ضعیفه ۵کیلونیمه شیرخشکم میدم چون شیرم کمه

سلام عزیزم من خالم بچشو برده بود دکتر تغذیه گفته بود از روز دومی که ۶ ماهش شد از فرنی شروع میکنی اونم کم بعد کم کم چیزهای دیگه چون تا قبلش معده بچه آمادگیشو نداره درست نیست شما هم به نظر من پیش دکتر ببرید چون باز بچه با بچه فرق داره اما من هرجا خوندم نوشته بود تا قبل ۶ ماهگی نباید جز شیر مادر چیزی بخورن. البته من بچه ندارم خودم چیزایی که شنیدمو گفتم بهت عزیزم

مرسی خانمی ممنونم.اره خودمم شنیدم ولی گفتم ببینم چون وزنش کمه میتونم بدم یانه.بازم ممنونم

1 Likes

من کسایی دیدم ک بچه کوچیک تر از بچه شما حتی پروتینم داده خورده (گوشت) اما به نظرم حق با ریحانه جون هست چون معدشون برای هضم غذاهای سنگین هنوز آمادگی نداره دور از جون بعدا مشکل گوارشی چیزی نگیره وگرنه از خوردن ک هر چی بدی میخورن

ریحانه جون سلام هنوز بلاتکلیفی؟چی شد؟

درسته

سلام عزیزم،منم پسرم شیرخشکی بود
چهار ماهش که تموم شد یواش یواش شروع کردم به غذا دادن،اما خیلی کم،با غذاهای سبک شروع کن

اشتباهی ریپلای کردم ببخشید:relaxed::upside_down_face:

سلام آره عزیزم:rofl::rofl: شما چی؟ من فردا میرم آزمایشگاه منفی بود میرم دکتر ببینم چی شده آخه دارم کلافه میشم

منم همچنان درد پریود دارم ۲۹ از دادم منفی بود دیگه نمیرم هرچه بادا باد طاقت برم آزمایشگاه پشیمون برگردم ندارم

به منم خبر بده چکار کردی☺

خداکنه با دل خوش برگردی منم روحیه بگیرم

چی دادی مثلا

سلام من برادرزاده هام دوقلو هستن و زن داداشم شیرش برای هر دوشون کافی نبود برا شروع غذا دکتر بهش گفت از ۶ماهگی شروع کن و با حریره بادوم شروع کرد البته دکتر گفت توی حریره شیرخشک بریز تا یه غذای کامل باشه فقط دقت کن از غذاها و سوپ های سبک شروع کنی

مرسی ممنون

من آخه بدبختی درد و علایم پریودی هم ندارم فقط کمر دردم ترشحمم خیییلی زیاد شده ایشالا هرچی خیر همون شه الهی تو هم زودتر مامان شی عزیزم من که مدام به تو هم فکر میکنم و برات دعا میکنم

منم همش دعا میکنم باهم باردار شیم ک تا آخرش باهم باشیم. توکل به خدا ک انشالله خیرش تو براورده شدن ارزومون باشه

آخی عزیزم ایشالا مهربون جان

:kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:

1 Likes

سوپ سبک درست میکردم،پوره مکردم چندتا قاشق کوچیک بهش میدادم
حریره بادوم،سرلاک

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.