ضعيف شدن حركات جنين

سلام مامانا. من هفته ٢٧ ام. تا چند روز پيش تكوناي جنينم خيلي قوي و محكم و زياد بود ولي دو سه روزه حركاتش خيلي ضعيف شده مثل اولا كه حالت نبض زدن و تركيدن حباب داشت. سه روز ديگه وقت دكتر و سونو دارم ولي خيلي نگرانم نكنه مشكلي باشه كسي تجربه اي داشته؟ دارم ميميرم از غصه:sob::sob::sob::sob::sob::sob::sob:

اصلا نگران نباشید من از اطرافیان شنیدم نزدیک به ماه های آخر بچه حرکاتش کم میشه

من تازه اول ماه هفت هستم الان زوده واسه كم شدن

از اضافه وزن هم میشه اینجورکه شنیدم من اطلاع دقیقی ندارم

اضافه وزن من؟ نه من خيلي لاغرم

عادیه بیشترین حرکاتش ازهفته۲۸به بعده میگن فقط کافیه که بدونی تکون می خوره و تند یاکندبودنش مشکلی نیست

ايشالا كه همينطوره مرسي عزيزم از جوابت

كنترل و حس حركت جنين بعد از ماه 7 بارداري ،نشان از سلامتی جنین دارد و از صبح تا ظهر 10 حرکت باید داشته باشداینوتواینترنت دیدم

1 Likes

خواهش گلم

جنین باید از صبح تا ظهر و یا از ظهر تا شب 10 حرکت داشته باشد.

وی تصریح کرد: یکی از روشهایی که می توان حرکت جنین را محاسبه کرد این است که مادر بعد از خوردن غذا و بالا رفتن کلوکز بدن به پهلو می خوابد و جنین سالم باید 3 حرکت داشته باشد.

همتی عنوان کرد: البته اگر جنین خواب باشد که مدت خوابیدن 30 تا 70دقیقه است حرکتی از خودش نشان می دهد.

وی تصریح کرد: اگر جنین بعد از مدت مشخص آزمایش حرکتی از خودش نشان ندهد از روش تست غیر استرسی که نوار قلب از جنین گرفته و ضربان قلب جنین را كنترل می کنند و متوجه سلامتی جنین می

1 Likes

سلام عزیزم
استرس نداشته باشید. زیر 28 هفته فقط مهمه که هر روز شما یه حرکاتی رو حس کنید. از 32 هفته به بعد تعداد حرکات مهم میشه

مرسي از پاسختون. خدارو شكر تكون خورد:slight_smile::slight_smile::slight_smile:

1 Likes

خب خداروشکر😍

این موضوع به صورت خود کار بعد از 3 روز بعد از آخرین پاسخ بسته شد. پاسخ جدید دیگر مجاز نیست.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.