ضربان قلب جنین در هفته 5

سلام ب همگی
من هفته ۷بارداری ام دکتر برام سونو نوشته ک انجام بدم میترسم انجام بدم ضربان قلب نداشته باشه دوتا سقط تو ۵هفته و ۶هفته داشتم دوشنبه میخوام سونو بدم ک میشه ۷هفته و ۳روز (از روی تاریخ پریودم) چون سقط داشتم میترسم ک دیرتر برم و برام ضرر داشته باشه اگرم برم ک ضربان نداشته باشه کامل ناامید میشم لطفا بگید چیکار کنم

1 Likes

خانم حکیمی میشه کمکم کنید

عزیز من با این استرسی که داری بیشتر به جنین آسیب میرسونی .

اولا استرس نداشته باش من جای شما باشم توکل به خدا میکنم و سوره مریم رو تلاوت میکنم.

دست خودم نیست هر کاری میکنم از استرسم کم نمیشه

بنظرتون چیکار کنم

سه روژ از پریودم گذشته بود بتام۱۴۱۷بود یکی از دوستام میگفت بااین بتا ۳هفته رو رد کردی

چشم عزیزم حتما این کارو میکنم

1 Likes

میدونم سر اون دوتا سقط چقدر اذیت شدی و بهم ریختی،الآنم استرست زیاده ولی اول اینکه توکل به خدا کن و بسپارش به اون،دوم اینکه این استرس بیشتر از هرچی برای جنین ضرر داره هرچقدرم که کم باشه،خودت رو سرگرم کن و قرآن بخون تا آروم بشی

1 Likes

انشاالله که اینبار به امید خدا بارداری خوبی داشته باشی

عزیزم تا هفته ۱۰ قلب تشکیل میشه نگران نباش و استراحت کن

باش عزیزم همین کارو میکنم من بیشتر وقتا ایت الکرسی میخونم

2 Likes

دلارام جون درست میگه امکانش هست تا هفته 10 طول بکشه ولی نا امید نباش و سریع برای خودت نسخه نپیچ عزیزم :kissing_smiling_eyes:

میدونم ولی هر روز برام قد یه عمر میگذره مث بچه ها شدم میگم امروز یه ساعت گذشت فقط ۲۳ساعت مونده همش تو خونه بیکارم سرگیجه دارم

1 Likes

سرگیجه واینا عادی تو بارداری خودتو با چیزای خوب سرگرم کن بشین مطالب در مورد بارداری بخون عکس نی نی نگاه کن

1 Likes

بنظرتون سونو روی شکم بدم یا سونو واژینال
دکتر بهم گفته نزدیکی نداشته باشم سونو واژینال ضرر نداره دوست دارم واژینال بدم چون دقیق تره

عزيزم خيلي استرس داري
نادعلي بخون و ايت الكرسي بخون ب چيزاي خوب فكر كن تا برات خوب پيش بياد

1 Likes

سونو رو شكم الان نشون ميده

اخه دختر عمم تاریخ پریودمون یکیه ای یو ای انجام داد برا بارداری امروز سونو واژینال انجام داد ساک حاملگی بود ولی جنین نبود نوشته بود داخل ساک کیسه زرده نمایان است سسنم زده بود ۵هفته و ۱روز

1 Likes

کیسه زرده چیه کسی میدونه

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.