ضدآفتاب برای بارداری چی استفاده کردین؟

سلام دوستای گلم، من تازه وارد مامی گپ شدم. میشه هرکی بیاد بگه ضدآفتاب چی استافده میکنین دوران بارداری؟

1 Likes

سلام عزیزم خوش اومدی به مامی گپ. من الارو 30 درصد میزنم

سلام عزیزم
به مامی گپ خوش اومدین :rose:
برای کرم ضد آفتاب مناسب بارداری بهتر است سراغ کرم‌هایی بروید که دارای محافظت در مقابل UVA و UVB هستند. میزان SPF کرم ضد آفتاب باید بین ۳۰ تا ۵۰ باشد. کرم‌هایی که مواد فعال آنها زینک اکساید و دی اکسید تیتانیوم است نسبت به کرم‌های شیمیایی در دوران بارداری مناسبتر هستند. زیرا این کرم‌های پوستی که کرم معدنی یا فیزیکی هم نامیده می‌شوند، فقط سطح پوست را می‌پوشانند و جذب پوست نمی‌شوند.

توصیه می‌شود از کرم‌های با SPF بیشتر از ۵۰ در دوران بارداری استفاده نکنید. یک نکته مهم دیگر هم آن است که از لوسیون‌های دارای مواد دافع حشرات استفاده نکنید. اگر به لوسیون دافع حشرات نیاز دارید آن را جداگانه خریداری کرده و بعد از استفاده کرم پوستی، لوسیون را روی آن بمالید.

خیلی ممنونم از راهنماییتون، میخوام اگه دوستان برند خاصی رو پیشنهاد میدن که استفاده کردن بدونم، چون من صورتم جوش میزنه زود

1 Likes

ممنون عزیزم از نظرت، جوش نمی زنی باهاش؟
من اوریاژ گرفتم صورتم پر جوش شد😣

نه خیلی راضیم عالیه به جای کرم پودر استفاده میشه ک دیگ نمیخاد کرم پودر بزنین

ممنون عزیزم

1 Likes

من ايزيدين استفاده ميكنم خيلى راضيم عزيزم

فری جون مینراله ضد آفتابت؟ طبق تحقیقاتی که کردم ضدآفتاب برای دوران بارداری باید فیزیکال یا مینرال باشه

عزيزم طبيعيو فيزيكاله من خودم ازش راضى هستم امروز ديدم يه خانم باردار هم ميگفت داروخانه بهش اينو معرفى كرده براى زمان باردارى

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.