شیر کمکی به نوزاد

سلام
دخترم ۵۰روزشه یه سینه بیشتر نمیگیره سینه دوم خیلی کم شیر داره به نظرتون برا یک ماه شیر خشک بهش بدم؟؟؟کمک کنید لطفا

به نظر منکه اگه شیر خشک بدی سینه تو دیگه نمیگیره سعی کن با اون سینه ت که شیرش کمه بیشتر شیر بدی و هی بدوشی تا زیاد شه اگه هیچ راهی نداشتی و دیدی بچه داره گشنگی میکشه شیر خشک بده

1 Likes

حقیقتش میخوام کمی وزن بگیره

برای وزن گرفتن خب خوبه ولی سعی کن شبا بدی که بخوابه تعداد دفعات شیر دهی تم زیاد کن ولی مواظب باش به شیشه عادت نکنه که هم از نظر اقتصادی به صرفه نیس هم اینکه هیچی شیر مادر نمیشه

دوستام از چهله گی به بچه هاشون دادن روزی یک شیشه بقیش خودشون بود اما بعد چهله قطع کردن گفتم منم یک ماه بدم البته دخترم رفلاکس داره

فک کنم برا رفلاکس شیر خشک بدترش کنه البته باید با تجویز دکتر باشه وگرنه مجبوری هی شیرخشک عوض کنی ببینی کدوم بهش میسازه

مرسی از راهنماییت عاطی جان.وزن دخترم ۳کیلو۵۰گرم موقع تولد بود الان۴کیلو۱۰۰به نظرت خوبه همه میگن ریزه :pensive:

فک کنم یکم کم باشه البته من از دوران بچه داریم یکم گذشته زیاد یادم نمیاد :sweat_smile::sweat_smile:ولی فک کنم باید بیشتر باشه یکم شیرتو تقویت کن تعداد دفعات شیردهیتو زیاد کن و دقت کن ببین درست شیر میدی یا نه، مثلا من سره بچه اولم سه کیلو و چارصد و پنجاه وزن تولدش بود ولی بعد تولدش زیاد وزن نگرفت الان که دوباره باردار شدم و تو کلاسای شیردهی شرکت میکنم فهمیدم چرا اون موقع بچم زیاد وزن نمیگرفت اولا من شیردهیم کلن اشتباه بود شب تا صبح اصلا نمیدادم کلن خواب بودم روزا هم از هر سینه کلن ده دیقه که اینا دقیقا اشتباهه و باعث میشه بچه خوب وزن نگیره دوما من آمپول جلوگیری زده بودم و اون هورمون رو شیرم‌تاثیر گذاشته بود و باعث شده بود بچم خوب وزن نگیره الان تو ببین اشکال کاره ت کجاس اونو برطرف کن خب شیر مادر اولویت داره حالا روزی یکی دو تا شیشه شیرخشک چیزی نیس بده ولی چون بیشتر مواقع شیر خودتو میدی ببین اشکال کاره کجاس اونو درست کن

عاطی جان دخترم ماشالله پرخوره که بالا میاره همه رو مرتب سینه تو دهنشه اما متاسفانه شیرم چرب نیست یکی دو بار دوشیدم و گذاشتم تو شیشه همش اب بود

لابد کامل ندوشیدی تا زمانیکه سینت خالیه خالی شه قشنگ بدوش چون اول شیر آبکیه آخرش چربه بعدشم من شنیدم شیره خرما و شیره انگور و … شیر رو غلیظ میکنه یه سرچ کن تو اینترنت ببین چیا شیرتو قوی و غلیظ میکنه
قرص جوشان کلسیم هم عالیه خیلی شیر رو زیاد میکنه دلستر و هندونه هم خوبه ولی قرص جوشان و حتما امتحان کن

چشم حتما مرسی :kissing_heart:

قربونت عزیزم ایشالا نی نی تا ماه دیگه حسابی تپلی مپلی بشه

خدا از دهنت بشنوه

اگر نظر منو میخوایی به هیچ وجه شیرخشک نده. از سینه دیگه ات شیرت رو بدوش بده بخوره خیلی بهتره تا شیر خشک

1 Likes

کم کم از سینه دیگه ات هم بده بهش
وقتی بچه مک نزنه چجوری پراز شیر بشه گلم

1 Likes

خانمی الان دوهته که از سینه که کمه شیر میدم متاسفانه زیاد نشد یعنی شکل ظاهری سینم هنوز همونطوره

شير من هم كم بود. به تجويز دكتر شير خشكو شروع كردم. خيلي هم كار كردم هم دكتر تغذيه رفتم و هم انواع خواكيهارو خوردم. البته مقطعي جواب داد ولي در كل به خاطر مشكلات دوره بارداري شيرم كم بود. بهترين هاش اينا بود شايد كمكت كنه
دم كرده شنبليله
مالشعير بي طعم
پودر جوانه گندم
آب ماهيچه

اميدوارم براي تو خوب جواب بده

مرسی .دم کرده رازیانه به نظرتون خوبه

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.