شیر خشک ببلاک ar ( ای آر )

ای بابا سخته که اینجوری دکترش چی میگه؟

1 Likes

ای وای
پس سوراخ شیشه رو یه ذره گشاد کن

1 Likes

بچه شما میک زدنش ضعیفه یه کوچولو سرشیشه رو گشادتر کن که از حالت قطره ای خارج شه شیرخشک خیلی خوبیه من دفلاکس دخترم باهمون خوب شد

2 Likes

وااای خیلی بد بود این ببلاک منم میخاستم بدم دخترم مث ماست بود غلیظظظظظ‌
البته دختر من نخورد خانووووم :unamused:

1 Likes

منم اتفاقا به دخترم میدادم بچه ام فکش خسته میشد همش کف بود دخترم رفلاکسش خوب شد ولی نفخ کرد الان بیومیل آ ار میدم

1 Likes

من ملودی رفلاکسش فقط با امپرازول خوب شد شیر خشکم فقط اپتامیل استفاده کردم واسش

1 Likes

من سرشیشه رو با قیچی بریده بودم میدادم‌.بده حتما بهش

1 Likes

سلام گلم من یه ماه بهش دادم سرشیشه روگشادکردم اماوقتی شیرخشکوقط کردم وخودم رژیم گرفتم بالااوردنش خیلی کمترشد

1 Likes

سلام.
به نظرم سر شیشه ضربدری بگیری شاید مشکلت حل بشه چون من اوایل که به پسرم َشیر خشک می دادم سر شیشه ش ضربدری بود همینجوری که شیشه رو پایین می گرفتم شیر اصلا قطره قطره هم نمیومد ولی وقتی مک میزد چنان ازش شیر میومد که نفسش بند میومداز دهنش بیرون میرخت

1 Likes

من دادم‌گلم…نذار زیاد بمونه هروقت خواستی بدی همون لحظه درس کن بده بخوره هرچی بمونه غسلظ ترمیشه بهتره تو شکمش غایظشه که بالانیاره سوراخ شیشه زو یکم بازکن

1 Likes

عزیزم شیر بچه رفلاکسی باید غلیط باشه، من همین شیر رو ب پسرم میدم، سر شیشه رو با کارد تیز یه کم چاک میدم، تک این کار رو نکنم اصلا شیر تو دهن بچه نمیره و بچه خسته و عصبی میشه، ولی واقعا روی رفلکس پسر من تاثیر داشت

2 Likes

اگ مطمینی از شیرشه، وبلاگ ال اف بگیر برا اسهال عالیه، چند وعده بدی زود خوب میشه

1 Likes

بیشتر گشاد کن عادت میکنه انشاالله، شاید با شکل سرشیشه مشکل داره، سرشیشه ارتودنسی بگیر

1 Likes

بیومیل ای آر بخر بده .پسره منم ببلاک ای ار رو نخورد سره شیششو با سوزن بازترکن میخوره .

1 Likes

برا رفلاکس بچم خوب بود ولی یبوست میشد

1 Likes

عزیزم شیرخشک خوبیه…سرشیشه رو گشاد کن…ی پیمونه که می‌ریزی درشو ببند تکون بده بعد بعدی رو بریز بذار حتما 7دقیقه بمونه بعد بده بخوره حتما وزن میگیره

3 Likes

سلام عزیزم
من میدم
منم این‌مشکلو داشتم
اما الان پیمانه هاشو کمتر میریزم
مثلا اگه ۹۰ سی سی بخوام درست کنم ۲ و نیم پیمانه میریزم بجای ۳ پیمانه

1 Likes

دکترش داده اینو
۸الا براش سرشیشه رو گشاد کردم یه وقتها کامل میتونه بخوره یه وقتها فکش درد میگیره

1 Likes

اره الان دو روزه بهش میدم بالا اوردنش خیلی کم شده

1 Likes

اوخ اوخ نفخو که نگو اینقد میپیچه به خودش

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.