شیرخشکی ها

من هردوساعت یبارمیدادم

1 Likes

من امتحان کردم آخرشبا قبل خواب نبات داغ میدم بچه فقط یبار بیدارمیشه

1 Likes

پس فرقی نداره

واقعا تاثیر داره ؟

1 Likes

تیناجون حتما سیر سیر نمیشه که معدش سنگین باشه بخوابه من نی نیم تا الان شیر خودمو خورده ساعت ۱۱ که میخوابه میخوره بعد دقیق سر ساعت خودش بیدار میشه۳ صبح میخوره دوباره میخوابه ۶ صبح بیدار میشه چیزای مقوی بخور که شیرت ماک داشته باشه بخوابه

1 Likes

نمیدونم آوا جان
دکتر که گفت خوبه سیر میشه
ولی کلا این بچه کم خوابه

3 Likes

دکترا یه چیز برا دل خودشون میگن …منم قبلا نی نی تند تند بیدار میشد و مدام سینم دهنش بود:expressionless:
از وقتی چیزا مقوی خوردم معدش سنگین میشه و میخوابه تو هم امتحان کن…شیرخشک چون سنگین وقتی میخورن سیر میشن میخوابن…ولی خیلی دردسر داره

1 Likes

عزیزم پسرت آخه کوچولوعه هنوز مشخصه زیاد بیدار میشه زود زود گرسنه میشه، حداقل تا چهار ماه همینن . حتی شیرخشکیام باید تا صبح چند مرتبه شیر بخورن که شیشه آماده کردن زحمتش خیلی بیشتره
و زمان طلایی شیر مادر هم تا چهار ماهگیه، اگه این چهار ماه بحوره انگار دو سالو خورده

1 Likes

اره دوشبه امتحان میکنم یبار بیدار شد

1 Likes

دکترا اصرار دارن بچه شیر مادر بخوره . من دخترم شیر خودمو میخورد شبا تا صبح بیدار بود . الان که شیر خشک میخوره میفهمم بچه سیر یعنی چی .
شبا وقتی میخواد بخوابه بهش شیر خشک میدم . دو یا سه بارم بیدار میشه سینه خودمو میذارم دهنش میخوابه تا صبح

1 Likes

من خودم شیرخشکی بودم،طبق گفته مامانم اخرشب یه شیشه میخوردم میخوابیدم تا صبح

1 Likes

تبنا جون پسر من یک سالشه منم تا صبح ده بار بلندمیشد شیر مبخورد یعنی ضعف میکردم،، الان دو هفته است بخاطر بارداری مجدد از شیر گرفتمش شیر خشک میدمش تا صبح راحت میخابه

1 Likes

شاید سیر نمیشده

1 Likes

چه خوب

1 Likes

پسرمن ک فرقی نمیکرد ماشالا زیادم‌شیرمیخورد

1 Likes

خداروشکر

1 Likes

به تغذیه خودم خودم که میرسم

2 Likes

میدم شیر خودمو

1 Likes

والا من جه شیره خودمو بدم چه شیر خشک بدم چه شیره باباشو بدم باز هر دو سه ساعت شیر میخواد
خواب شبام :poop: شده توش

2 Likes

دقیقا :laughing::laughing::grinning_face_with_smiling_eyes::grinning_face_with_smiling_eyes::grinning_face_with_smiling_eyes::grinning_face_with_smiling_eyes::grinning_face_with_smiling_eyes:

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.