شیرخشکی ها

بچه ها اونایی که شیر خشک میدین شبا چند بار بچه تون شیر خشک میخواد

پسر من شیر خودمو میخوره تقریبا سه چهار بار بیدار میشه شبا شیر میخوره بعد طولانی هم هست گاهی اوقات دوساعت بیداره نمیخوابه

میخوام ببینم شیرخشکی ها هم زیاد بیدار میشن یا چون سنگین تره بیشتر میخوابن ؟؟

بچه ها شرمنده نمیتونم جواب تک تک تون را بدم سختمه پسرم نمیذاره پیشاپیش ببخشید

6 Likes

اگر اینقدر بیدار میشن سخت نیست هی شیرخشک درست کنید ؟

1 Likes

تو فامیل ما دو تا خانم تقریبا همسری من اصلا شیر ندادن گفتن ولش کن فقط شیر خشک میدیم
تازه به من میگفتن چرا خودتو میکشی سینه تو بگیره شیر خشک بده واش کن

1 Likes

وای نه اتغاقا شیرخشک درست کردن و شیشه شستن سختتره…

2 Likes

اون خانما ازتنبلی خودشونه ک بخوابن.وگرنه شیرخشکی هم سروقتش گرسنه بشه بیدارمیشه.من پسرم از۶ماهگی شیرخشکی شد چون شبرم یهوو کم شد ک سیرنمیشد واقعا سخت بود همش باید شیشه زاپاس میذاشتم یا میشستم اماده واسه شیر.

1 Likes

شبرخشکم بایدهمش تازه درست کنی چون زودخراب میشه بمونه.سینه دادن راحتتره

1 Likes

پسر من الان ۹ ماه و ۲۰ روزشع شب ها موقع خواب شیر خشک میخوره توپ توپ میخوابه تا ۸ صبح بعد دوباره براش شیر درست میکنم میدم‌میخوره تو خواب تا ۱۰ بعد بیدار میشیم صبحانه میخوره و…
ولی کوچولو تر که بود تا ۶ ماه شیر خودمم میخورد شیر خشک کمکی میدادم بهش دو س ساعت یبار بیدار میشد شیر میخواست هم منو و هم خودش بد خواب میکرد کلافه بودم از دستش ولی الان راحت میخوابه چون سیر میشه

1 Likes

من که نمیخوام شیر خشک بدم فقط میگم آیا نسبت به بچه ای که شیرمادر میخوره کمنر بیدار میشن یا نه

1 Likes

خب شاید چون بزرگتر شده بهتر شده

من از بیخوابی کلافه شدم دیگه

1 Likes

من یه بار ساعت 12 شب شیر خشک دادم به دخترم سیرش کردم گفتم حداقل تا 2 بخوابه راحت چون میگن شیرخشک دیرهضم و اینا
اما باز بیدار شد
نمیدونم حالا شاید چون دخترم کولیکیه… یا کلا بدخوابه ک حتی شیرخشک هم اثر نمیده به خوابش

1 Likes

چون سنگینه میخابه
اوایل ک تازه دنیا اومده بود دو بار بیدار میشد بعد شد یک بار اونم ۵ صبح
از ۴ ماهگی دیگه شب اصلا بیدار نشد میخابه صبح ساعت ۶ بیدار میشه

1 Likes

ایقد بدخواب و کم خوابه ک بعضی روزا کم میارم میرم خونه مامانم یکم استراحت کنم شبو بخوابم:woozy_face:

2 Likes

پسر منم کولیک داره و کم خوابه

2 Likes

اره منم گاهی سر پا چرت میزنم

1 Likes

خداروشکر

کی میشه پسر منم بخوابه بذاره منم بخوابم

2 Likes

پس برا همونه
هیچی بهشون اثر نمیذاره
من قطره کولیک رازیانه حتی داروی گیاهی خواب اور دادم ک قدیمیا میدادن خوابش همونه:expressionless::joy:
راستی فقط شربت خواب اور ندادم ک مخالفشم

شیر مادر سبکه زود ب زود بیدار میشن
اگه میخوره اخر شب ساعت ۱۲ یا ۱ بهش شیرخشک بده تا بخابه حداقل یکبار بیداررشه

من روپام تکونش میدم به تخت تکیه میدم میخوابم همونطور نشسته:wink::sleeping::sweat_smile:

1 Likes

این فقط باید ممه تو دهنش باشه :grinning_face_with_smiling_eyes::grinning_face_with_smiling_eyes:
روپا نمیخوابه

هوففف بچه ی شیرخشکی واقعا سخته:woman_facepalming:t3:
خواب شونم فرقی نمیکنه
دخترمنکه شبا ۳بار پامیشد برا شیرخشک یکسالو نیمه اس

2 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.