شیاف پروژسترون ضرر نداره؟

سلام شبتون بخیر.دوستان امروز رفتم پیش متخصص پرونده تشکیل دادم بخاطر شرایط قبلم که سقط داشتم بهم شیاف پروژسترون داد بنظر شما ضرری نداره این شیاف؟یوق خونریزی نندازه خیلی میترسم

1 Likes

من دارم استفاده میکنم عریزم .نه ضرری نداره اتفاقا جا بچه رو محکم میکنه و باعث خونریزیم نمیشه برعکس اونایی که خونریزی یا لکه بینی دارن براشون تجویز میشه لکه بینیشون بند بیاد

4 Likes

منم ترسم از همینه چون شنیدم اونایی که خونریزی دارن استفاده میکنن ولی من ندارم میترسم مشکلی پیش نیاد

1 Likes

نه خواهری نترس مشکلی پیش نمیاره.دیدم خیلیا هم چون سقط داشتن دکترشون تجویز کرده براشون .جای بچه رو محکم تر میکنه سقط نشه

2 Likes

ممنونم عزیز دلم❤

1 Likes

سلام عزیزم من تا هفته سی و پنج استفاده کردم جلوگیری میکنه از سقط و خونریزی اگه دکترتون تجویز کرده حتما استفاده کنید

1 Likes

نه من خونریزی نداشتم اصلا ولی بجاش انقباض داشتم کم و بیش تجویز میکرد استفاده میکردم منم

ممنم گلم مرسی ازتون🙏

1 Likes

خواهش عزیزم :pray:

الان کوچولوتون بدنیا اومده؟؟

1 Likes

بله چند روز دیگ پنج ماه تموم میره شش ماه به امید خدا

خدا حفظش کنه براتون.چیه نی نی؟؟

1 Likes

ممنون عزیزم خدا عزیزات و واست حفظ کنه :heart_eyes:
گل دخمرههه :heartpulse:

عزیز دلم😍عروسیشو ببینی الهی

1 Likes

ممنون مهربون خدا دختر نازت و واست نگهداره :heart_eyes: :heart_eyes:

نه عزیزم منم هفته شیش لک دیدم گفت استفاده کن تا ۳ ماه هروز گذاشتم هیچ ضرری نداره خوبم هست برای رشد و نگه داری جنین البته دکتر ب من گفت اگه نطفه بد بسته بشه نه شیاف ن هیچچیزی جلو سقطش و نمیگیره

2 Likes

بله همینطوره.ممنونم گلم

ممنونم عزیز دلم:heartpulse::kissing_closed_eyes:

1 Likes

فدات :kissing_heart:

انشاللله نینی تو سالم بغل بگیری

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.