شیاف پروژسترون، واژینال یا مقعدی

من همونی هستم که گفتم زابل زندگی میکنم و اوضاع پزشکی اینجا داغون در داغونه ، بلاخره امروز بعد از دو هفته تونستم بعد از مثبت شدن ج ازمایش بارداریم دکتر برم ، همونجا خانومدکتر سونو وازینالم کرد و گفت فقط ساک حاملگی وجود داره دو هفته دیگه بیا ، برام شیاف پروزسترون نوشت ، الان نمیدونم شیاف رو مقعدی مصرف کنم یا وازینال ، دکتر هم توضیح نداد ، اینقدر سرش شلوغ بود که بیست نفر بیست نفر رو داخل اتاق ش با هم ویزیت میکنه حتی ازم تاریح اخرین پریودم هم نپرسید فقط گفت از سونوت خوشم نیومد ازش پرسیدم امکانس هست جنین بمیره گفت اره ، بنظر شما چرا چیزی دیده نشده تو سونو؟

:flushed: بسم الله
ینی چی؟ این چه طرز جواب دادنه آخه :neutral_face::neutral_face:
مگه شما لک بینی داری؟

2 Likes

عزیزم چند هفته ای دقیق؟

1 Likes

یا خدا :expressionless::expressionless::expressionless:

واقعا بقول تیام ، بسم الله
این واقعا دکتر بود؟
سونو واژینال برای چی؟
دکتر من میگفت سونو واژینال برای مواقع خاصه
عزیزم منم تو یه شهر کوچیکم و یبار قبل بارداریم رفتم دکتر که دکتر افتضاح بود.
برای بارداری با کلی پرسجو میرم تا مرکز استان که دو ساعت تو راهم.
ولی ارزششو داره
اگه میتونی حتما دکترتو عوض کن
دکتری که از همین اول بخواد اینجور صحبت کنه و انرژی منفی به مراجعه کننده بده وااای به حال بعدا
بخصوص برای غربالگری هاا

2 Likes

هفته 8 به بعد برای سونوی قلب میرن معمولا.
شیاف برا چی داد؟لک بینی داشتی؟

1 Likes

موافقم دریا جون کاملا درسته

1 Likes

قربونت عزیزم.
اون از اون برخوردش ، اون از اون سونو و اون از اون شیاف.
والا منم لک نداشتم ولی سر بچه اولم انقد درد شکم داشتم و چون دکترم دید راهم دوره گفت شیاف مینویسم که استفاده کنی
به محض اینم که دیدی دیگه دردات نیست استفاده نکن
ادم تو انسانیت بعضی دکترا میمونه واقعا

2 Likes

این بلا سر منم اومد.۴هفته و۴ روز رفتم دکتر که برام از بتا بنویسه.برداشت منو سونو واژینال کرد و گفت ساک بارداریت کوچیکه…بعد بهم ۲۰ تا شیاف پروژسترون داد.منم اومدم خونه کلی فکر کردم.دیدم تشخیصش درست نیست آخه من اصلا علائم سقط نداشتم.شیاف رو استفاده نکردم و صبر کردم تا۸ هفته رفتم پیش یه دکتر دیگه.همه چی خوب بود خداروشکر

3 Likes

خداروشکر عزیزم.
نینیت صحیح و سالم ب دنیا بیاد عزیزم

2 Likes

والا ناراحت شدم دوستم تو هفته 7بود متوجه شدن بچش ایست قلبی کرد به اون شیاف دادن که بچش بیوفته که افتاد الآنم دو روز از اونروز میگزره بنده خدا کمر درد وپا درد گرفتم چون منم حامله هستم روم نمیشه زیاد چیزی ازاز بارداریم بهش بگم

نه ندارم

برگشته گفته از سونوت خوشم نیومد :neutral_face::expressionless: مگه باید خوشش بیاد؟
واقعا دکترن اینا؟ ای خدا :persevere:

1 Likes

پنج هفته و چهار روز اون هم طبق تقویم همین سایت دکتر چیزی نگفت بهم

مرکز استان زاهدانه که چهار ساعت راهه

خب عزیزم حتما حتما برو یه دکتر بهتر حتی اگه بخاطرش مجبور باشی مسافت دور بری
بدون لک برا چی آخه شیاف داده!! :unamused::neutral_face: حتی تاریخ پریود نپرسیده واییییی خدا چه حرصی میخورم از دست این دکتر نماها

3 Likes

خب عزیزم اگه هیچ علائم نگران کننده ای نداری.به نظر من شیاف رو استفاده نکن.شمام مثل من صبر کن ۸هفته تمام برو سونو قلب

نه هیچ مشکلی ندارم

1 Likes

۵هفته واس ضربان خیلی زوده
بعدم دکتر اصلا نمیدونسته شما چن هفته ای برا چی سونو واژینال تجویز کرده :expressionless:

درد داشتی ؟ به دکتر چی گفتی شیاف نوشت؟ شایداصلا سرش شلوغ بوده یه چیز از خودش گفته

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.