شیاف دیکلوفناک در بارداری

سلام مامانای عزیز.
میخاستم بدونم استفاده از شیاف دیکلوفناک 100 تو بارداری ضرر داره؟ چند روزه خیلی سردردای بدی میگیرم که میزنه به چشام بد جور اذیتم میکنه. شیاف استفاده کنم بده؟ خانم حکیمی اگ میدونین کمک کنین لطفا

عزیزم من گوشم عفونت کرده بود دردای وحشتناکی داشتم دکتر چن تا بهم این شیاف داد گفت فقط درصورتی استفاده کن که درد نتونی تحمل کنی روزی یکی دوتا من چهارتا بیشتر استفاده نکردم
کمپرس سرد وگرم و دوش سرد و ماساژ حتما امتحان کن ببین کدومش برات جواب میده
ساعت خواب تو تنظیم کن ، اصن گشنه نمون که قند خونت افت کنه یافشارت پایین بیاد
استفاده از گوشیم محدود کن چون نگاه کردن به صفحش بعضی وقتا باعث سردرد میشه
راستی بیرونم میری هدبند بزن پیشونیتو بپوشون که بادسرد بهش نگیره

2 Likes

مررررسی فداتشم از راهنماییت فوق العاده بود سپاس گزارم

1 Likes

من پنج ماهمه و میگرن دارم چندوقت یکبار اینقدر شدید میگیره که داغون میشم ولی دکتر بهم گفت فقط میتونم استامینیوفن ساده بخورم وقتی درد میگیره فقط همینو میخورم تا حالا شیافو نپرسیدم

پس فک کنم استامینفون باید ضررش کمتر باشه

سلام عزیزم
مصرف شیاف دیکلوفناک، به صورت مداوم و زیاد، بخصوص هفته های آخر بارداری، مضر هستش. شما باید دنبال علت سردرد باشید و اونو برطرف کنید، فشارخون بالا، میگرن، استرس و … تنها داروی مسکن بی خطر، استامینوفن ساده هست.

خانم دکتر اجازه میدادی دوتا موردم ما میگفتیم :blush::blush::blush::wink::wink::wink:

1 Likes

ممنون خانم حکیمی عزیز.:rose:

1 Likes

خواهش می کنم عزیزم :rose:

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 30 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشید، بهتره گپ جدیدی رو آغاز کنید.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.