شک دارم که بعضی وقتا شوهرم خود ارضایی داشته باشه

سلام دوسام خوبین شرمنده من یکی از دوسام میدونه که توی این سایت هستم گفت این سوالش رو بپرسم خودشم دسترسی به اینترنت نداره گفت بپرسم ازتون شاید کمکش کنین شرمنده که میپرسم ازتون .
این دوستم میگه شک دارم که بعضی وقتا شوهرم خود ارضایی داشته باشه میگه باید چیکار کنم که مطمئن شم ویه راهکار بهش بگین که چطوربا همسرش صحبت کنه که روهاشون بهم باز نشه به نظرتون چیکار کنه ؟من خودم هنو دارم فک میکنم چه راهکاری بهش بدم؟

سلام عزیزم
به نظرم از یک مشاور کمک بگیرید بهتره
https://mag.farzand.net/article/19760/عوارض-خودارضایی-در-مردان-و-زنان/

2 Likes

سلام حدیث جون چه خبر؟؟؟ بارداری عزیزم؟

1 Likes

سلام دوسم ممنون توخوبی؟هنوز نمیدونم امروز یکم حالت پریودی داشتم بنظرت میشه از لانه گزینی باشه؟یکم زیر دلم یه جوری میشد نه درد داشتم نه چیزی فقط مثه وقتی شدم که میخوام پری بشم ولی هنوز که خبری نیست فرداهم موعد پری میخوام صبر کنم اگه نشد دو سه روز دیگه برم ازمایش.

:cry::cry::cry::cry::cry::confused:

انشاالله ڪه بارداری

2 Likes

بنظرم شوهرش وتنهانزاره تواتاق،هی بهش سربزنه یاتوحموم باهاش بره که مچشوبگیره

من تجربه ای در این مورد ندارم ولی به نظرم وقتی که حال جفتشون خوبه صادقانه با شوهرش حرف بزنه و بگه قصد من کمک کردنه نه اینکه بخوام تخریبت کنم بعد برن پیش مشاور.

1 Likes

:joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy:

2 Likes

به نظر من انقد رابطه شو باهاش زیاد کنه تا مرده دیگه نا نداشته باشه خودارضایی کنه

3 Likes

:expressionless::expressionless: بکشتش

:rofl:

مگه مرد متاهلم خود ارضایی میکنه :expressionless:
دیگه وقتی آمادش هست چرا خود ارضایی با دست :joy::joy::joy:

1 Likes

انشالا که بارداری عزیزم. توکل به خدا

ارزووووجونـ :flushed::flushed::flushed: حدایی تنهایی نشستی فکرکردی این راهگار دادی خواهر گلم؟؟؟؟حالا تا کی تنهاش نذاره قکر میکنی نمیتونه بره جای دیگه خودش خالی کنه؟؟؟؟تاکی بره توحموم مچ یگیره؟؟؟بنظرت کار درستیه

4 Likes

کسی ک معتاد بشه به این کار
رابطه ی جنسی بهش لذت نمیده
ذهنش عادت کرده به تحریک شدن فکری و … :expressionless:
خدا نصیب هیچکس نکنه :cry:

1 Likes

واقعا چه لذتی براش داره
اینجور آدما به روانشناس احتیاج دارن

1 Likes

خب کجابره :sweat_smile:منظورم این بودکه بیشترحواسش بهش باشه،آخه همسرم میگفت خیلی ازدوستاش تودوران نوجوانی ازاینکارامیکنند،بیشترتوتخت خواب وحمام،جایی که تنهان،منظورکلیم این بودکه کمترتنهاش بزاره،یابیشتربهش برسه

مغزش شرطی شده واس همین نمیتونه کنار بیاد تا ترک کنه
۱۰۰ درصد احتیاج دارن

اگر مچش رو بگیره بعد از اون شوهرش سعی میکنه بیشتر مخفی کاری کنه تا زنه نفهمه؛ چون زن مزاحمش میشه
باید بره دکتر حتما
یا اگر واقعا آدم با ایمانی هست سعی کنه با نزدیکتر شدن به خدا بتونه کم کنه این کارو

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.