شک به عفونت

سلام يك هفته نزديكي نداشتم بعد از يك هفته نزديكي قبل از ارضا شدنم اسپرم كامل داخل ريخته شد اما بازهم ادامه داديم و من ارضا شدم بعد از ارضاشدنم وقتي كشيديم بيرون ازم ابهاي قرمز ميومد دفعه هاي قبل اين رنگ نبود سفيد ياشيري بودن.علت قرمزبودنش چيه؟ايا خطرناكه؟اين اولين باره اين اتفاق برام افتاده.دوماهم هس ك ديگه جلوگيري نميكنم.بعداز ينكه خودمم پاك كردم و اون ابا اومدن ديگه ن لك خونه ديدم ن چيزي فقط همون ابا قرمز بودن البته چن شبی هس قبل از خوابم ک میرم دسشویی خودمو ک خشک میکنم ترشحات پنیری بدون بو سفید ازم میاد سوم تا پنجم فروردینم وقت پریودیمه امروزم از خواب پاشدم رفتم دسشویی موقع ادرار یکم سوزش داشتم اما بعدش دیگه رفتم دسشویی سوزش نداشتم اینا طبیعیه یا مشکلی تهدیدم میکنه؟

ممکنه عفونت داشته باشین حتما به دکتر مراجعه کنین آزمایش بدین

1 Likes

چشم ممنونم

بازهم سوزش ادرار دارم خوب نشدم هنوز

سلام عزیزم
مشکلی نیست که نگران کننده باشه. ممکنه عفونت باشه یا ممکنه زخمی چیزی باشه
بهتره به پزشک مراجعه کنید تا معاینه بشید و سونوگرافی بدید یا اگر پاپ اسمیر ندادید حتما انجام بدید

2 Likes

پاپ اسمیر انجام دادم ممنونم از راهنماییتون

1 Likes

خواهش می کنم عزیزم

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.