شک به بارداری

سلام دوستان وقتتون بخیر من 21سالمه الان یکسال و نیمه ازدواج کردم وتابحال جلوگیری طبیعی داشتم پریودامم منظمه سیکل28روزه دارم ینی مهر14پریودشدم و ابان11،برای اولین بار روزده پریودم مایع منی کامل داخل ریخته شد درحالی ک خودم ب ارگاسم نرسیدم و بعداز ارضاشدن همسرم دوباره شروع ب فعالیت کردم و ارضاشدم.یکم حس میکنم ماهیچه های دلم منقبض شده و میلم ب غذا زیاد شده تکرر ادرار دارم وترشحاتمم زیادتر ازقبل شده الان روز بیست وشیش پریودم هس و بی بی چک زدم منفی شد.(دو روز مونده ب پریودیم)احتمال بارداری دارم یا ن؟

راستی صورتمم جوش زده هراز چند گاهی سینمم تیر میکشه البته اینو قبلا هم داشتم

بی بي چک یه هفته بعد موعد جواب میده معمولا انشاالله که بارداري،علائم خیلی به هم شبيه هستن منظورم پريودي و بارداري هست،در ضمن چون اقدام کردي عقب جلو شدن پريوديت هم طبيعي هست

1 Likes

نوشین جان ینی احتمال داره باردار نباشم؟اخه قبل از پریودام سردرد میشدم ک دیشب سردردم شدم.چن روز بعد از پریود تست ادرار بدم؟البته خیلیا هم میگن چون اولین بار بوده ک اسپرم داخل ریخته احتمال بارداری خیلی خیلی کمه،درسته؟

1 Likes

عزیزم هر ماه25درصد احتمال داره فقط همين استرست کارو خراب میکنه،تست بتا بعد سه روز جواب میده

2 Likes

تو این یک سالو نیم اولین باره؟؟

1 Likes

اره اولین بار بوده

اگه همیشه سیکلاتون منظم بوده فکر میکنم بی بی چک زودتر از یه هفته بهتون نشون بده.
روز موعد پریودتون بی بی چک استفاده کنید.
انشاالله که باردارین

2 Likes

چشم مرسی عزیزم

خواهش میکنم :blush:

شماباید تا موعدت صبر کنی اگر نشدی سه روز بعدش میتونی از بدی

1 Likes

اره عزیزم انشالله بارداری

1 Likes

سلام عزیزم
دوستان درست فرمودن احتمال بارداری هست
به پاسخ بی بی چک نمیشه اعتماد کرد شما باید آزمایش خون بدید
از روی علائم نمیشه تشخیص داد باردارید یا نه
احتمال بارداری در هر ماه 25 درصده اگر در ماه های اول جواب نگرفتید نگران نباشید تا یک سال فرصت دارید برای بارداری تلاش کنید اگر بعد از یک سال نشد می تونید برای بررسی بیشتر به پزشک مراجعه کنید

2 Likes

مرسي ممنونم ك وقت ميذاريد و جواب ميديد😘

1 Likes

خواهش می کنم عزیزم
انجام وظیفه می کنیم :rose:

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.