شک به بارداری

سلام،شبتون بخیر
ببخشید میخواستم بدونم وقتی دست با منی برخورد میکنه،بعداز یک ساعت هم دست در هوای آزاد بوده و دست خشک شده باشد و بعدش دسشویی بری و دستت به خودت بخوره باعث بارداری میشه؟؟

سلام نه عزیزم اسپرم دوامش تا ۷۲ساعت هست منتها نه تو محیط خشک و اینجوری که شما میگید

یعنی وقتی دست با منی برخورد میکنه بعدش تو هوا و کلا دست به لباسو،فرمونو در ماشینو اینا برخورد داشته باشه وقتی بری دسشویی دستت به خودت بخوره باعث بارداری نمیشه؟؟

نه عزیزم نمیشه

یکی 5روز پیش براش همچین اتفاقی افتاده با اینکه یه ذره از منی با دستش برخورد داشته،نزدیک یک ساعت هم دستش به فرمون بوده،وقتی رسیده خونه دستشو با آب تمیز نکرده رفته دسشویی دستشو به خودش زده،الان پنچ روز یه ذره حالت تهوع داره زیر دلشو نافش تیر میکشه اینا علائم بارداری نیست؟؟

1 Likes

خواهش میکنم اگ کسی میدونه لطفا جواب بدید

خیلی ها از استرس اینجوری میشن
تازه علائم پریود و بارداری شبیه به هم هست

نه عزيزم باردار نيست
اما يه موردي اينكه وقتي ميخوايد بريد دستشويي و قراره دست به خودتون بذاريد حتما قبلش دستاتون را بشوريد.

سلام عزیزم
نمونه‌های اسپرم در محیط استریل تا چندین ساعت دوام می‌آورند اما قابلیت باروری آن‌ها بعد از 60 دقیقه از بین می‌رود. اسپرم‌هایی که در هوای اتاق، روی پارچه یا مکان دیگری باقی می‌مانند تحرک خود را به سرعت از دست می‌دهند و به محض خشک شدن مایع منی، اسپرم می‌میرد.
علائمی که دوست شما داشتن به علت استرس هست، همون طور که آزاده جان فرمودن علائم قاعدگی و بارداری بسیار به هم شبیه هستن. نگران نباشید.

1 Likes

:sweat::zipper_mouth_face::zipper_mouth_face::zipper_mouth_face: :zipper_mouth_face:

عجب سوالایی :sweat_smile:

3 Likes

من تا پیام اول رو خوندم شک کردم که این سوال ی خانم باشه. :flushed::grimacing: والله عجیبه این سوالا

3 Likes

:sweat::sweat::zipper_mouth_face::zipper_mouth_face::zipper_mouth_face::zipper_mouth_face:

1 Likes

:thinking::thinking::thinking::thinking::thinking::thinking:

چرا مدام رو تکرار جمله هات سرکاریه نه😑

سرکاریه گیر اورده😂

اره منم شک کردم دیگه تا این حدددددددد :joy:

:joy::joy::joy::joy:خدایاااااااااااا یه نگااااا

اینقدبدبین نباشین

1 Likes

اخه هر چی میخوام خودمو قانع کنم با اون سوالش نمیشه :joy:

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.