شکوفه هستم🌸🌸🌸🌸🌸

سلام دوستای عزیزم اگه به یاد داشته باشین شکوفه هستم یه بار دیگه خودم معرفی میکنم:sparkling_heart::sparkling_heart::sparkling_heart::sparkling_heart::sparkling_heart::sparkling_heart::sparkling_heart::sparkling_heart::sparkling_heart::sparkling_heart::sparkling_heart::sparkling_heart::sparkling_heart::sparkling_heart::two_hearts::two_hearts::two_hearts::two_hearts::two_hearts::two_hearts::two_hearts::two_hearts::two_hearts::two_hearts::two_hearts::two_hearts::two_hearts::two_hearts:
شکوفه و متاهل
بیست یک ساله
لیسانسه
اونموقع دو تا گپ زدم به اسم اولین بار و سلام شکوفه هستم

4 Likes

@u687714 سلام زری خانم

کسی نیست

و اینکه اهل همدان هستم

خوش اومدی عزیزم:hibiscus::hibiscus::hibiscus:

1 Likes

کجای همدان؟

2 Likes

سلام گلم خوش امدی

1 Likes

گلم طرفای سعدیه هستم:sparkling_heart::sparkling_heart::sparkling_heart::sparkling_heart::sparkling_heart::sparkling_heart:

سلام مرسی عزیز دلم:sparkling_heart::sparkling_heart::sparkling_heart::sparkling_heart:

سلام ماری خانم عزیزمی من یادتون نیست:sparkling_heart::sparkling_heart::sparkling_heart::sparkling_heart::sparkling_heart::sparkling_heart::sparkling_heart::sparkling_heart::sparkling_heart:

1 Likes

خوش اومدی عزیزم

1 Likes

سلام ممنون عزیزدلم :kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:

1 Likes

سلام عزیزدلم خوش اومدی:kissing_heart:

1 Likes

فدات شم شرمنده بخداا یکم راهنمایی کن

1 Likes

قربونت برم مرسی:cherry_blossom::cherry_blossom::cherry_blossom::cherry_blossom::cherry_blossom::cherry_blossom:

دشمنت شرمنده عزیز دلم :cherry_blossom::cherry_blossom::cherry_blossom::cherry_blossom::cherry_blossom:

1 Likes

من یادمه قبلا معرفی شدیم

1 Likes

آره عزیزم آرامش خیلی اسمت قشنگه:cherry_blossom::cherry_blossom::cherry_blossom::cherry_blossom:اونموقع از اسمت خوشم اومده بود

1 Likes

فقط عکس پروفایلت عوض کردی

1 Likes

آفرین به حواس جمع درسته گفتم همشهریم

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.