شکم درد دل پیچ نوزاد بیست روز

سلام بچه ها خوبین من گل دخترم خیلی شکم درد دل پیج داره وخیلی زور میزنه که سرخ میشه اونقدر گریخ وجیغ میزنه وقتی که زور میزنه بردمش متخصص اطفال دوتا دارو بهم دادن قطره دادن بهم یکی پدی لاکت روزی ۵ قطره ودومی کولیف بی اس هر۶ ساعت ۵ قطره باز به جای بهتر بشه رفتم دکتر دومی اونم دارویی دیگه بهم نداد همین کولیف ۸ساعت کرد و۱۰ قطره کرد برام باز بهتر نشد خیلی زجر میکشه دلم درد براش نمیدونم چه کار کنم لطفا کمکم کنید دکتر میگیه این طبیعی باید تحمل کنی تمام بچه ها چون میخواهن گوشت بگیرن وجون بگیرن باید تحمل کنی ودل تون سنگ بکنید ادم چه جور دلش سنگ بشه وقتی بچه ات جلو چشمت زجر میکشه وگریه میکنه وجیغ میزنه حتی عرق نعنا با نبات داغ کردم بهش دادم بازم اثری نداره لطفا چیه بهش بدم که بهتر بشه مادران که این دوران گذراندن کمکم کنید خانم حکیمی لطفا کمکم کنید

1 Likes

سلام عزيزم
خوبي؟
دخترت كوليك داره دقيقا مثل پسر من
منم بردمش دكتر بهش پديلاكت داد و گفت بجاي ٥ قطره ده قطره بهش بدم
پسر منم همينجوريه بعضي روزها ارومتره و بعضي روزها بيشتر ميشه گريه هاش ميگن تا ٤ ماهگي هم دورش ادامه داره،راه درمان هم نداره فقط سعي كن غذاهاي نفاخ اصلا نخوري،عزق نعنازياد استفاده كن خودت
شكمشو حتما هرروز ماساژ بده نحوه ماساژ دادن بچه هاي كوليكي توو نت هست سرچ كن و ببين عزيزم خيلي موثره تو اجابت مزاجشون و آرومتر ميشن ،وقتي بچه بيقراره جوري رو دستت بگير كه شيكمش رو دستت باشه و پشتشو ماساژ بده
اينا كارهايي بوده كه من كردمو تاثير داشته البته قطره كوليكز هم شنيدم خيلي بهتر از نمونه هاي ايرانيشه اما من بالاي ده تا داروخانه رفتم گفتن تو بازار نيست و ديگه نميارن
اگه پيدا كردي بخر حتما

1 Likes

دخترمنم ديشب از ساعت هشت شب تا هشت صبح يكسره گريه مى كرد دلم خون شد يه دقيقه هم نخوابيد همش شير مى خواست ميدادمش يكم مى خورد پس ميزد دوباره به جيغ مى افتاد :cry:

1 Likes

نوزادت چقدر مى خوابه توكل شبانه روز ؟ شبها گريه مى كنه يا عصرها ؟ چقدر بهش شير مى دى در چند دقيقه

@u131152
@u120136

من حس مى كنم رفلكس هم داره اخه شيرو بالا مياره :pleading_face:

گل دخترمن روزها بیشتر میخوابید اویل تازه تولد شد بود شب ها کلا بیدار بود ولی الان هم روز خوابش کمتر شد بخاطره درد شکم اش شب هم بیشتر بیدار درد داره پیچ اش میده خیلی زجر میکشه خواب اش تغییرکرد طفلی

اره درست مال منم همین جور طفلی خدایش

سلام گلم ممنونم فدات خودت خوبی گل پسرت خوبه ان شاالله که خیلی زود خوب بشه فدات مال منم خوبه بشه میدونم خیلی سخته درد داشتن بچه ات ولی نمیدونی چه بکنی براش که اروم بشه طفلی اره به منم دارو داد ولی هیچ اثری نداره براش دورش بگردم خیلی اذیت میشه

1 Likes

دخترمنم همين طورى من از روز اول همش درگيرشم يا سينمو نمى گرفت يا شير نمى خورد يا دلدردش :disappointed:

1 Likes

الانم كه كلا شب و روزشو هنوز پيدا نكرده يكسره بيداره دلم كباب ميشه براش

1 Likes

منم دخترمو همين مدلى رو دستم مى گيرم ولى يكم خوبه ساكت مى شه بعد يهو انگار عصبى ميشه به گريه مى افته

2 Likes

اخی عزیزم خیلی بد فدات ان شاءالله که خیلی زود بهتر بشه فدات میدونم چقدر سخت فدات من خودم همین جور هستم شیرم اویل بارداری خیلی زیاد بود ولی سرسینه ام زخم کرد بود که بچه نمی تونسته ازش شیر بخور تا رفتم دکتر بهم گفت مال معده بچه ست که اینجور شد وبخاطره درست نمیتونه هنوز سرسینه تو دهن بزار بخاطره همین رفتم متخصص بهم پماد داد خداروشکر بهترشدم تو همون اویل که سینه ام زخم بود با شیردوش شیر از سینه ام میکشیدم بهش میدادم الان که بهتر شد سینه ام دختر سینه ام میخوره ولی شیرم کم شد تودهن اش که بزار وقتی میخوره سیر نمیشه خودش خسته میشه سینه از دهن اش بیرون میاره، وگریه میکنه که دلت میسوزه رفتم متخصص اطفال بهش گفتم گفت در کنار شیر خودت شیر خشک نان ۱بهش بده الان شیرخشک در کنار شیرخودم بهش میدم چند روزی هم دهن اش طفلی برفک زد بود که شیر نمیخورد دیگه بردمش متخصص اطفال بهم قطره دادن واسه زبون اش به جایی بهتر بشه بدتر شد حتی شیر نمیگرفت امروز خداروشکر بهتر شد بعد۴ روز فدات طفلی خیلی اذیت شد گل دخترم

2 Likes

ايشالله كه رفلاكس نداره عزيزم
مجبوريم طاقت بياريم تا دوره ش طي بشه ايشالله بگذره بهتر ميشن
ماساژو بغل گرفتن يكم ارومشون ميكنن
من ي دكتر خيلي معروف تو تهران بردمش ديروز واسه كوليك قطره colicaid رو پيشنهاد داد امشب خريدم كه بهش بزم هنوز امتحانش نكردم اگه تاثير داشت بهتون ميكم

2 Likes

اي بابا :slightly_frowning_face::slightly_frowning_face:
منم چون پسرم كم وزن بود دكتر گفت حتما شيرخشك كمكي بهش بده الان بيشتر از شير خودم شيرخشك ميخوره شيرمنم كمه و سينه رو ميگيره كلافه ميشه به زور بهش ميدم
من شيرخشك نان رو به پسرم دادم يبوست گرفت عوض كردم شايد ي مقدار از دل درداش بخاطر شيرخشكش باشه قاطمه جان به دكترش بگو اگه ميبيني دل درداش بيشتر شدن
كلا شير نان چون چربتره يبوست مياره

1 Likes

مرسى عزيزدلم منم دخترم تو بيمارستان سينمو قشنگ گرفت شير خورد اما تااومدم خونه نگرفت اخه نوك هم نداشت خيلى سختى كشيدم تانوكش دراومد چندبار تاول زد پماد شقاق سينه زدم باشيردوش شيرو ميدوشيدم كه خيلى درد داشت اخرهم گفتن بدم يه بچه بزرگتر بمكه شايد دربياد منم دادم بچه دوستم خورد يكم سرش دراومد بعد دكتر بهم محافظ سينه داد بعدازاون خداراشكر سينمو گرفت ولى همچنان ازهمون روز بالا مياره بعدشيرخوردن تمام نكات روهم رعايت مى كنم باز بالا مياره
الانم كه گريه و دلدرد بيخوابى شبونه

1 Likes

مرسى عزيزم اره خداكنه حداقل رفلكس نداشته باشه كه خودش دلدرد رو بدتر مى كنه

1 Likes

وقتی رفتم به دکتر گفتم دکتر دیگه راضی نبود که من شیر خشک بدم همش میگیه تامیتونی شیر خودت بده بهش گفتم شیرم کم بهم پیشنهاد دادقطره شیرافزا بگیر الان هم قطره شیر افزا وهم عرق رازیانه واسه این که شیرم زیاد بشه میخورم ولی متخصص اولی بهم گفت نان ۱ اون هم بدبختی راضی شد ولی متخصص دومی که رفتم گفت خانم اسم اش نیار تا میتونی شیر خودت بدش ولی منم شیرم خیلی کم که خانم سیر نمیشه شکم اش کار میکنه گلم روزی یه بار بنظرت مال همین شیر یان چون من که پرسیدم ازکسی میگیه ن خوبه روزی یه بار شکم اش کار بکنه چون میخواهد گوشت بگیر بدن شون دیگه نمیدونم والا

1 Likes

اخی عزیزم ان شاالله که خیلی زود خوب بشه فدات

1 Likes

خدایا این کولیک و شیر نداشتن ازکجا دیگه درامده همه ناله میکنن ازین کولیک و شیر نداشتن.عزیزم مال منم دقیقا اینجوریه مث مال شما شبا یکسره جیغ میکشه الان چن روزیه که بهتره چون سه ماهه شده میگن تا۴ماهگی خوب میشه.ببین من خودم یه راحل پیدا کردم وقتی جیغ میکشیدمیبردمش بالا اروم میشد نندازشا بالا فقط با دست بلندش کن بالاتراز سرت ببین اروم میشه

1 Likes

اي بابا شير منم كمه عزيزم
منم شيرافزا ميخورم تازه امروز امتحان كردم
عرق زيره و رازيانه ام خووبه
والا ما بچه هامون تقريبا هم سنن تا اونجايي كه ميدونم دخترنازت دو هفته كوچيكتره
پسر من تا سه روز پيش شيكمش روزي سه چهار بار كار ميكرد الان سه روزه ي بار كار ميكنه مامان منم ميكه معدش داره جمع ميسه و طبيعيه تو اين سن
هنوز نبردمش دكتر ببينم چي ميگه اما هر چي دفعات كاركردنش بيشتره دردش كمتره و كمتر بخودش ميپيچه

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.