شکم درد در بارداری

سلام دوستان .من شبا تو خواب شکمم درد میگیره نمیدونم واسه چیه حس میکنم بچه خودشو اونجایی که درد میکنه مچاله کرده اصلا نه به سمت راست میتونم بخوابم نه چپ باید بشینم تا دردش کم بشه بعد دیگه بخوابم .حالا چیکار کنم این طبیعیه آیا؟ خوابمو خیلی به هم زده بعدش حس میکنم استخوانای دست و پام داره کشیده میشه و همش درده.امروز هم تو هفته ۲۳ بارداری رفتم.

سلام عزیزم
اگر این درد به صورت مداوم و یا به صورت انقباض های منظم نیست و لکه بینی و خونریزی ندارید مشکلی نداره
چون شکم داره بزرگ میشه کشیدگی و درد طبیعیه

مقاله زیر رو مطالعه کنید لطفا
https://farzand.net/article/192-twenty-three-weeks

1 Likes

لکه بینی و خونریزی ندارم خدارو شکر ولی خیلی میترسم هرشب خواب میبینم که لکه بینی دارم .بخاطر این دردا . :persevere:

خداروشکر
نگران نباشید اگر دردها اذیت تون میکنه به پزشک مراجعه کنید تا معاینه بشید

الان راستم پایین شکمم گرفته و درده راه هم میرم درد میکنه باز .

سمت راست شکمم

می تونید از طریق تلفن ثابت با شماره 02170701050 تماس بگیرید و با کارشناسان مامایی صحبت کنید

عزیزم اگه بصورت منظم نیس خطری نداره اما هروقت اینجوری میشی اگه دکتر معاینت کنه بهتره شاید انقباض باشه شکمت سفت میشه؟
من اینجوری بودم بعضی وقتا درد میزد به پاهام ایزوپرین تجویز کرد شیافمم بیشتر کرد بهتر شدم
اما خب بعضی شبا باز میاد سراغم که دز ایزو رو بیشتر میکنم

آره میگیره و ول میکنه

1 Likes

مرسی نیلوفر جوون :kissing_heart:

1 Likes

خواهش می کنم :rose:

شکمم نه زیاد فقط وقتی درده هموجا یکم سفت میشه حس میکنم بچه اونجاست که سفت شده

این شرایط طبیعیه اما به دکترت حتما بگو شاید نیاز باشه دارو تجویزکنه

باشه مرسی عزیزم از راهنماییت

سفت شدن شکم طبیعی عزیزم تو ماهای بالاتر زیادترهم میشه

منم تو هفته هفتم هستم این جوریم صبح که از خواب بلند میشم احساس کسلی و سرگیجه دارم بی حالی دارم :expressionless:

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 30 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشید، بهتره گپ جدیدی رو آغاز کنید.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.