شکم بچم خیلی باد داره🤕🤕

نافشو با آب ولرم و دستمال کاغذی تمیز کن

میدن دکترا باز ببر یه دکتر دیگه ببین چی میگه

بچه منم تازه ک دنیا اومده بود زیاد زور میزد یکی از دلیلاش این بود ک حتی برا ادراد کردنم سختش بود و زور میزد چون ختنه نبود رفتم فوری ختنش کردم ترسیدم مثانش مشکل پیدا کنه خدا نکرده دومیش این بود ک یبوست داشت و زور میزد تا پی پی کنه اگرم دل درد و دلپیچه خدا نکرده بچتون داشته باشع ک کلا گریه میکنه چون درد داره نفخ کنه باید خودتون چیزایی ک نخ داره فهلا مصرف نکنید

1 Likes

احتمالا کولیک داره ببر دکتر سرخود چیزی نده پسر من تا 40 روزگی اینجوری میشد غروبا یکی دو ساعت گریه میکرد و خودشو جمع می‌کرد بهش قطره کولیک میدادم خوب میشد
گهگاهی هم آب جوش نبات میدادم

1 Likes

بچه من اینجوری بود حتی خواهرام میگفتن تو عمرم اینجور بچه ای ندیدیم منم بردمش متخصص اطفال بهش گفتم خواهرام اینو کفتن خندید گفت بگو دکتر گفته من دیدم بعدم قطره دایمکوتین با کولیکید داد خوب شد باد شکمش

1 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 15 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.