شکم بزرگ چیکار کنم

دوستان سلام .من سربارداری اولم شکمم کوچیک بودالان تصمیم ب بارداری دوم دارم ب امیدخدا.بعدمن شکمم بیش ازاندازه بزرگه.ازپارسال ک سندروم روده تحریک پذیرگرفتم شکمم خیلی بزرگ شده.میگم توحامله گی بازبزرگ شه بعدزایمان همون بزرگی میمونه؟کسی تجربه داره؟؟

3 Likes

کسی نییسسسسسستتتت:sleepy::sleepy::sleepy:

خبر ندارم گلم

1 Likes

من بعد بارداری اولم شکمم زیاد کوچیک نشد ، ولی بارداری دوم خوبه بزرگ نموند ،یعنی به همون حالت قبل رسیده

منم روده تحریک پذیر دارم ،همیشه خدا نفخ دارم گلاب به روتون میترسم مهمونی جای برم آبروم بره :disappointed_relieved:

2 Likes

منم به نسبت شکم بزرگی دارم:disappointed_relieved:

بابا منم همش گوززز دارم خخخ حتی سالمم بدبختم توی مهمونی بیشتر باد دارم انقدر خودم میگرم که دل درد میگرم

3 Likes

خب احتمالا غذای نفاخ و سردیجات زیاد میخوری ؟روده هات مشکلی ندارن ؟؟

من از ۱۴ سالگی مشکل روده تحریک پذیر دارم بارها دکتر رفتم دارو داده یه مدت خوبم دارو قطع کنم باز شروع میشه

وای منم مثل شمام :disappointed_relieved:بخدا ،یه سری تو مهمونی انقدر خودمو نگه داشتم اومدیم خونه تا برسم دسشویی تو اتاق از دستم در رفت ،پیش شوهرم آبروم رفت:disappointed_relieved:

6 Likes

خیلی بزرگه اصلاا.باورکن یچیزی میگم یچیزی بشنو.روده تحریک پذیرمواقعی ک استرس میگیرم بدترمیشم وگرنه کاریم نداره.نمیدونم نفخ دارم چی هس شکم بزرگ کرده.دارونفخم میخورم فایده نداره.

1 Likes

خخخ من پیش شوهرم راحتم خخخ ، نه تاحالا نرفتم دکتر

1 Likes

:sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile:اگه ازدستت در رفت.بگو بادو بودو راهی داشت ب تومگه کاری داشت:joy:

2 Likes

منم:ok_hand::rofl:

8db9429f-233e-4b21-bb9e-680c0b1ad9a8
تحمل

10 Likes

خب قبل اینکه بچه بیاری از الان شروع کن ورزش کردن برنامه ورزش برای بانوان رو دانلود کن ورزشاشو انجام بده ، دم کرده زیره سبز بخور سه روز یه بار ،با روغن بچه یا روغن زیتون یه سره شکمت ماساژ بده

نه برای من اونقدرا بزرگ نیست ولی خب بزرگه تخت نیست :grin:
من مثلا هیچی نخورده باشم یه جا هم به مدت چند ساعت نشسته باشم یهو نفخ میکنه روده هام شکمم گنده میشه

خب نفخ داری که شکمت بزرگه

صبح ها که از خواب پا میشی شکمت کوچیکه یا بزرگ ؟؟

1 Likes

همونجوربزرگ.من انکارالان ۷ماهم باش.باورررکن:sleepy:ورزش اصلانمیکنم ازبس تنبلم

1 Likes

:joy::joy::joy::joy::ok_hand:

1 Likes

وای چجور روت میشه ؟؟بعد چیزی نمیگه شوهرت ؟؟

وای من میمیرم از خجالت :disappointed_relieved:تازه اون سری هی به روم میاورد ،تو خونه راه میرفت با خودش میخوند دلبرم دلبر خانه خرابم که چشم شهلایش دیده پر آبم کرد ،بعد یهو گفت این زن گوزو خانه خرابم کرد :neutral_face::neutral_face:منم به رو خودم نیاوردم ولی مردم از خجالت

9 Likes

عزیزمممم ببخشید خندم گرفت خیلی باحال گفتی پیش شوهرت از دستت در رفت:joy::sweat_smile::rofl:

1 Likes

خب پس نفخ نداری که صبح ها هم بزرگه ، چرا تنبلی ورزش کن ،دراز نشست حرکت پروانه برو ،تو خونه پیاده روی کن

1 Likes

:joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy:

:grin::grin:خدا ببخشه عزیزم
والا از دستم در رفت :disappointed_relieved:

2 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.