شکایت توسط پلیس فتا

من برای یه نفر کار کردم بدون قرارداد(میدونم اشتباه کردم) اما اونم حقمو خورد و مبلغ زیادی رو بهم نداد. بهش پیام دادم گفت هروقت کامل عکسهاتو بارگذاری کردم 200 هزار تومن بهت میدم و دیگه پیام نده برات گرون تموم میشه!!!الان داره از عکسهایی که من براش درست کردم تو سایت استفاده میکنه کاسبی میکنه.
میتونم از طریق پلیس فتا شکایت کنم؟ چون عکسها رو تو اینستاگرام میذاره. پولش برام مهم نیست ولی اجازه نمیدم حقمو بخوره. دو هفته تمام حتی نمیخوابیدم که کارای اینو انجام بدم

2 Likes

اره برو شکایت کن

1 Likes

به پلیس فتا ربط داره مگه؟

نگا وقتی قرار داد نبستی فکر کنم بتونی شکایت کنی به عنوان اینکه ک طراحی عکس کردی و اون بدون اجازه عکساتو کپی کرده
اینجوری دست پیش گرفتی
چون قراردادی این وسط نبوده

2 Likes

بعدشم برو زیر کامنتاش پیام بذار چرا بدون اجازه کپی کرده
تا حساب کار دستش بیاد:joy::joy:

2 Likes

من بودم عکسارو به پیج های دیگه و شرکتهای دیگه میدادم یا خودم زودتر اونارو بار گذاری میکردم دختررر ایران اصلا قانون نداره الان شکایت بکنی میره برای ۱سال دیگه خودت حق خودتو بگیر

3 Likes

چون مربوط به فضای مجازیه و اونجا داره از کارام استفاده میکنه میشه فتا

1 Likes

محصولات خودشونه به درد بقیه نمیخوره :persevere::persevere:

1 Likes

نهایتا میاد پاک میکنه کامنتو
خیلی شارلاتانه

دختر بودنت نشون بده
برو پیشش حالت تهاجمی به خودت بگیر بعد صداتو بنداز رو سرت و دهن باز کن و هر چی تو دلته نثارش کن به غلط کردم میوفته
تضمینی:ok_hand:

1 Likes

آدرسی ازش ندارم کارشون اینترنتیه بیرون کارو تحویل میدادم
اینکارم کردیم. حتی مامانم یه چیزایی بهش گفت که هر کی بود خجالت زده میشد
اما گفت مراقب حرف زدنت باش و نبینم پیام بدی برات بد میشه :sob::sob::sob::sob::sob:

1 Likes

ایییی چه رو مخه
پول نداده بود کارا بهش تحویل نمی‌دادی خب

شرکت ندارن با بابات بری اونجا حضوری حرف بزنی

خب اینو پرسیدی؟ اول از همه برای شکایت باید بری دفتر خدمات قضایی الکترونیک. اونجا خودشون میگن باید چکار کنی

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.