شير سينه و زايمان

سلام.من ١١ اسفند كيسه آبم پاره شد و توى هفته ٣٧ و ٥ روز بعد از ١٢ ساعت سزارين شدم. الان مشكلم اينه سينم شير نداره هرچى چيزاى شيرين و شيرو شربت خوردم سينم شير نداره.نمى دونمچيكار كنم دوس ندارم بچه با شير خشك بزرگ بشه.

1 Likes

۱۱ اسفند که هنوز نیومده پارسال زایمان کردید یامنظورتون ۱۱ بهمنه ؟؟
بعد توی ۳۷ هفته زایمان کردید مشکلی پیش نیومد بچه کامل بود
واسه ازدیاد شیر من شنیدم سیرابی خیلی خوبه

1 Likes

واینکه سعی کن شیرتو هی بدوشی ویک ماساژ هایی هست انجام بده شاید ازسینت شیر اومد

1 Likes

سلام ، مبارک باشه عزیزم ، اصلا سینه رو کنار نزار اگر شیر نداری شیر خشک رو وقتی فرزندت سینه ت رو میمکه با سرنگ از گوشه ی لبش وارد کن اروم اروم که هم بچه سیر بشه هم بخاطر مکیدن سینه ت پر شیر میشه عزیزم ، نگران نباش

2 Likes

درسته بهمن.نه هيچ مشكلى نداشت چون هفته ٣٣آمپول دگزا زده بودم.

با آب گرم ماساژ خفيف ميدم و چند بار دوشيدم فقط سرش زخم شد همين.خرما و شير زياد ميخورم.

1 Likes

چرا زدین امپول مشکل خاصی داشت ؟؟؟

1 Likes

از ماه ٥لكه بينى و انقباض داشتم كه تا هفته ٣٣دارو مصرف ميكردم

1 Likes

سلام چایی بخور شنیدم خیلی خوبه

1 Likes

عزیزم شیرسویا ، شیر و خرما، شیره ی خرما ، رازیانه که قطره اش در داروخانه ها موجوده ، هندوانه، آبگوشت که فقط گوشت و نخود باشه، چای شیرین کم رنگ ولی حسابی شیرین، موثره درافزایش شیر.ولی بچه هرچقد مک بزنه به همون اندازه ام شیر تولید خواهد شد، کم مک بزنه کمتر شیر تولید میشه، پس دفعات شیردهیتو بیشتر کن.

2 Likes

شاید الان چون تازه زایمان کردی و مسکن و اینا می خوری شیرت کمه، من پنج روزگی ام حسابی شیر داشتم که قطره قطره می چکید، پس نگران نباش، خودش می جوشه و زیاد میشه.اصلا حس جوشیدن شیر و تو سینه ات قشنگ حس میکنی، اذیت میشی جوری که باید حتما خالیش کنی حالا یا بچه بمکه یا بدوشی.ایشالا درست میشه.خواب کافی هم بسیار موثره

1 Likes

دكتر برام تا ١٠روز انتى بيوتيك و مسكن گذاشته.سينم خيلى سبكه اصلا حس نمى كنم شير توش باشه.انشالله كه خودش درست بشه

مرسى عزيزم اره بيشتر اين چيزارو ميخورم.

1 Likes

مریم جون ایشون گفتن ۳۷هفته و پننج روز یعنی سی و هفت تمومه و تو ۳۸بودن و تواین هفته بچه کامله و هیچ مشکلی نداره

1 Likes

:see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::heart_eyes: جدی پس یعنی من هفته ی۳۷ رفتم میتونم پیاده رویی سنگین کنم وکارای دیگه که شاید زودتر زایمان کنم

منم ۳۷که تموم شد دکترم گفت پیاده روی،شروع کن گل گاوزبون بخور یواش یواش منتظر نی نی باش.میگن ۳۷هفته ریه های بچه کامل میشه و دیگه هیچ مشکلی نداره دنیاهم بیاد دیگه نیازی،به دستگاه و .‌.‌. نداره. شماهم ۳۷هفته تموم شد یواش یواش پیاده روی رو شروع انشالله بسلامتی بدنیا بیاد.

1 Likes

مایعات زیاد مصرف کن. دوران شیردهی من رازیانه پودر کرده بودم، بعد از هر وعده 1ق مرباخوری میخوردم، بعد چند روز شیرم خیلی زیاد شد،دمکرده رازیانه هم خوبه. کنجد. قطره ی شیر افزار از داروخانه بگیر.
از نظر فکری هم هی نگو شیر ندارم، خیلی تاثیر داره تلقین.

1 Likes

مرسى عزيزم از راهنماييت ،الان دمكرده رازيانه ميخورم.درسته تلقين كردنم خيلى موثره كه من خيلى نا اميدم ميترسم يا شيرم نياد يا بچه به شير خشك عادت كنه.الانم بردنش دكتر زرديش بالا رفته داخلش كردن تا فردا.:frowning:

عزيزم هرچي شير بيشتر بدي تعداد دفعات ادرار كردنش بيشتر بشه زرديش كم كم بهتر ميشه خودت ليموشيرين روزي چندتا حتما بخور با يك قاشق مربا خوري ترنجبين
رازيانه رو يك قاشق مربا خوري دم كن با نبات بخور قطره شير افزا هم خوبه ابگوشت با نخوداب هم شير رو زياد ميكنه ولي تاجايي ك ميتوني بدوش بعد با سرنگ بده بخوره كيسه اب گرم بزار رو سينت بعد سينتو ماساژ بده و بدوش

مرسى عزيزم.حتما انجام ميدم.رفتن برام كيسه آب گرم بيارن ديگه خدا كريمه.باردارى خيلى سختى داشتم همش استراحت بودم فكر ميكردم بعد زايمان راحت ميشم🙁

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.