شير خشك نوزاد

سلام عزيزان،يه سوال دارم: من نوزاد ٣ ماهه دارم ، لحظه تولد ٢،٦٠٠ وزن داشت ،الان نزديك ٥،٨٠٠ فكر ميكنم باشه، شيرخشك bblock confort ميخوره ، ميخاستم ببينم اطلاعات يا تجربه اى درباره شيرخشكى كه باعث وزن گيرى بشه داريد ؟ ممنون :rose:

حتما از ماشین حساب نمودار رشد استفاده کنید برای بررسی وزنگیری فرزندتون:

https://farzand.net/growth-chart

سلام عزیزم، دختر من هم 2700 دنیا اومد، دکتر برای وزن گیری شیر خشک آپتامیل پی دی اف داد که خدا رو شکر خوب بود، البته یه کم بد مزه هست و خود دکتر گفت اگه دخترم نخورد شکر قاطی کنم، البته به نظر بچه شما خوب وزن گرفته

1 Likes

مرسى از جوابتون ، پسر منم اول اپتاميل pre ميخورد كه خوب وزن گرفت ولى بعد بخاطر نفخ دكتر bebeloc comfort تجويز كرد كه اتفاقا بهش ميسازه ولى وزن گيريش كند شده ، شنيده شير سيميلاك براى وزن گيرى خوبه

من نوزادم وزنش خوب بود ولي شير خودم چون خيلي كم بود و سير نميشد بهش شير خشك ميدادم. ببلاك ميدادم ولي به نظرم يكم نفخ مياره. الان گيگوز ميدم نفخش خيلي كمتره و وزنش هم خوبه

عزیزم من ببلاک می دادم خوب بود هیچ مشکلی نداشت.بچه همیشه وزنش از نرمال خیلی بالاتر بود.البته شیر خودمم می دادم. ولی ببلاک شیر خوبی بود.

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.