شوهر غرغرو

شوهرم وقتی ی مشکلی پیش میاد تو زندگی خیلی غرغرو و بد اخلاق میشه دیگه مخمو میخوره چجوری باهاش برخورد کنم؟ خیلی اذیت کننده س رفتارش

1 Likes

به نظر منکه کلن حرفاشو نشنیده بگیر بذار انقد غر بزنه تا خسته شه

باید مشکل رو با حرف زدن در آرامش حل کنید تا دیگه به غر زدن منتهی نشه. بهشون بگید که با غر زدن چیزی حل نمیشه بهتره با هم فکری حلش کنیم.

به نظر من بهترین راه برای مرد غرغرو همدردی در اون زمانه و احترام به احساساتش و اغلب سکوت در مقابلش و کنترل اعصاب ک اصلا سر ب سرش نزاری وقتی عاروم شد خودش میفهمه چقدر بد بوده رفتارش چون راه دیگه ای نیست و این منشا در چیز دیگه ای جز شما داره و نمیتونید اصلاحش کنید

همین ک نمیشه اصلاح کرد این اخلاقشو خیلی بده فک کنین ی عمر باید این حرکاتشو تحمل کرد واقعا اذیت کننده س.

میدونم عزیزم خودم نمونشو دارم ک برای هر کاری اول غر میزنه بعد انجام میده ب مرور فهمیدم خصلتشه و نمیشه کاریش کرد

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.