شوهر بداخلاق

کی شوهر بد اخلاق داره؟
چطور باهاش کنار میاین؟
شوهرم اصلا اخلاق نداره… رو عصابمه

1 Likes

من فقط بحاطر پسرم سکوت میکنم چون اصلا تحمل سرصدا رو ندارم نمیخوام پسرمم عصبی شه

منم که تو گپ۲۰مفصل راجبه اخلاقه شوهرم حرف زدم

شوهر من کلا خوش اخلاقه ولی وقتی عصبی میشه بد بداخلاق میشه منم اون موقع ها فقط سکوت میکنم و هیچی نمیگم .کلا عادت دارم وقتی کسی رو عصبی میبینم سکوت کنم .چون اهل بحث و دعوا نیستم

5 Likes

من بچه ندارم …

گپ 20 کجاست؟

عصبی شدن فرق میکنه منم عصبی میشم.اما بعضی وقتا بیخودی عصبی میشه. گیر الکی میده…

خودت باید یاد بگیری چطور باهاش رفتار کنی هرمردی یه قلق و روشی داره …مثلا همسر من تنده اخلاقش اما وقتی عصبی بشه و داد بزنه من چیزی نگم آروم میشه …ولی وقتی جواب بدم بدتر عصبی میشه و یه دعوای بزرگ درست میشه !!!

2 Likes

بعضی وقتا مردا وقتی ازجایی ناراحتن و یا بیرون مشکلی دارن بهونه میگیرن و الکی گیر میدن اینجور وقتا باید آروم باشی و لج نکنی و بگی چشم بعد که آروم شد کنارش بشینی باهاش آروم صحبت کنی و ازش بپرسی کاراش چطور پیش میره و یکمی باهاش حرف بزنی و بهش امید بدی

3 Likes

ولی اگه میبینی گیر دادناش غیر عادیه بهتره بری پیش یه مشاور و ازش راهنمایی بخوای ! قبل از اینکه بچه دار شی !

1 Likes

سخته نمیشه ساکت بودو چیزی نگفت…

1 Likes

سخته عزیزم …من آدمیم که خونه مامانم همه حرف منو قبول میکنن با اینکه کوچیکترین عضو خانواده منم …اما حالا تو زندگی با همسرم سعی میکنم کوتاه بیام !

1 Likes

بهتره که بری پیش مشاوره بهت کمک میکنه این مشکلات نظرتخصصی میخوادوجزئیات روبایدتعریف کنی باگفتن اینکه شوهرم بداخلاقه کسی نمیتونه بهت راهکاربده یاکمکت کنه عزیزم

به نظرت چیکار کنیم یعنی تا همیشه باید سکوت کنیم و کوتاه بیایم

باید پیدا کنی دلیلش چیه.
وقت مناسب باش حرف بزن. هرقدر جبهه گرفت کم نیار، بارم یه فرصت دیگه حرف بزن. بگو بیا باید در مورد یه چیزی حرف بزنیم. آروم با حالتی که واقعا قصدت حل مشکله ازش بپرس چرا اون رفتار رو کرد یا گاهی می کنه.
تو نخش برو طوری که حساس نشه اما پیدا کن مشکل رو.
خیلی دلیل ها هست برای بداخلاقی: گاهی مردا فک میکنن اونجوری رییس میشن حرفشون میشینه، حکومت ترس. گاهی توقعاتی دارن که به زبون نمیارن. گاهی یه زن مزاحم تو زندگی پیدا شده که فکرشو پرت کرده. گاهی خودش داره غلطی میکنه و عذاب وجدان داره… خلاصه پیدا کن چشه.
درد رو که پیدا کردی اون موقع به فکر دوا باش.
سخته میدونم. زن بودن سخته کلا.

1 Likes

باشه عزیزم ممنون از راهنماییت

1 Likes

ببین همیشه سکوت کردن و کوتاه اومدن باعث میشه که از زندگی خسته بشی …اولش شاید خوب پیش بره اما بعد از یه مدت این تویی که بداخلاق میشی …بنظر من پیش یه مشاور برو …اما قبل از اینکه از کسی مشاوره بگیری فکر کن …بی طرف فکر کن به اینکه اگه جاتون عوض میشد و تو شوهر بودی و همسرت زن بود اون وقت تو از زنت چه انتظاراتی داشتی …نگاه کن ببین آیا تمام انتظارات همسرتو براورده میکنی …تو خونه به خودت میرسی؟…هم بالین خوبی براش هستی یانه …تو رفتارات ناز داری ؟؟؟گاهی اوقات مردا بخاطر یه چیز ساده تو خونه بداخلاقی میکنن و تو نمیدونی اون چیه …شبا که میخوای بخوابی تو یه دفتر رفتارای خوب همسرتو بنویس اخلاقای خوبشو یادت بیار …اگه اینکارو بکنی نظرت نسبت بهش عوض میشه بیشتر محبت میکنی و بیشتر محبت میبینی …جمله های عاشقانه براش تو برگه بنویس و وقتی میخواد بره سرکار بزار تو جیبش …ازشم انتظار نداشته باش که همین که اون جمله رو خوند بیاد و تو دریای محبتش غرقت کنه صبر داشته باش و سعی کن بدون اینکه ازش انتظاری داشته باشی بهش محبت کن …اکثر مردا چون دوس دارن محبت ببینن و نمیتونن بگن تخس و بداخلاق میشن …امیدوارم نتیجه بده عزیزدلم

ممنون از راهنماییتون :heart_decoration:

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.