شوهرِ خواهرشوهر خاله زنک

اوکی درکت میکنم
حس میکنم حالت عصبانی داری
خب طبیعیه ما خانم ها حس رقابت شدیدی داریم من خودم مهمونی دعوت شدم که همه دماغ عملی و دندون لمینیت و مژه مصنوعی داشتن … و چون خودم هیچ عملی ندارم اونجا حس کردم که از بقیه عقب ترم
حالا تو انگار نسبت به این خانم حس رقابت داری درحالی که اصلا چیز خاصی نیست که ذهنتو بخاطرش مشغول کردی
داماد شوهرتم یه حرفی زده دیگه بعضی مردا خاله زنکن

1 Likes

نه واقعا حس رقابت ندارم آخه اونا از لحاظ خانوادگی واقعا پایینن تووخانوادشون اعدامی و معتاد و اراذل دارن اصلا حس رقابت ندارم فقط برام زور داره آدمی که نه تحصیلات داره نه ادب نه شعور فقط یه رانندگی میکنه اونم به زور شوهرش میگن زرنگ

قبلانم این گپ و زدی درسته؟
ما هم گفتیم زرنگ از نظر هرکس ی معنی میده
دلیل ندارن بخوای بگیم زرنگه یا ساده س یا بی سواد یا هرچی به خودش مربوطه

1 Likes

اصلا خودتو ناراحت کن این چیزا اصلا مهم نیست

فقط به رانندگی که نیس ولی در کل دختر زرنگیه

شما از کجا میدونی زرنگه؟

چ ربطی داره آخه. همش چرت و پرت … بگو من تو پر قو بزرگ شدم دوس دارم بنشینم بهم خدمت رسانی کنن … برا من این شرایط پیش نیومده چون خودم شاغلم ولی اگه درمورد چیزه دیگه بهم چیزی بگن کوبنده جواب میدم ک شوهر خواهر شوهرم جرات کص شعر گفتن هم نداشته باشه . کاری ک قبلا کردم :sunglasses::sunglasses::sunglasses::sunglasses::sunglasses:

2 Likes

من فقط ی نصیحت برات دارم

صمیمیت دخالت میاره

بهتره کم کم این آدمای سمی رو از زندگیت بندازی بیرون!

منم از همین سوختم ولی خیلیا میگن بی سیاستی کردی

1 Likes

من خیلی دوس ندارم باهاشون هم صحبت بشم خودش خیلی دوسداره آدمو به حرف بگیره حالا جالب اینجاس خودشم آخرش در مورد همون آدم بد گفت میگفت بیسواده فرق تلویزیون پلاسما رو با عادی نمی‌دونست

1 Likes

اینکه بچه طلاق بوده خیلی تاثیر داره ک نتونسته درس بخونه

نمیدونم ولی اینا زرنگی رو تو ظرف شستن و رانندگی میبینن میگن این اولین نفره تو فامیل ما تونسته بدون ترس رانندگی کنه واسه همین میگن زرنگه ۲ روز رفت سرکار دیگه نرفت چون باید صبح زود بیدار میشد من به اینا نمیگم زرنگی

یه جورایی انگار دیپلم ردی بوده خواهرشوهرم میگفت تجدید آورده دیگه نرفته امتحان بده بعد چند سال به شوهرش گفته پول بده دیپلم بخرم

ول کن . از این به بعد جواب داشته باش،

1 Likes

من هرروز بااینا مشکل دارم :roll_eyes:

1 Likes

ای جانم … من همون اول جواب دادم دیگه تکرار نمیشه … خودم مهم تر از بقیه هستم. .

اکثر مردا وقتی میبینن یه زن در مورد یه زن دیگه نظر میده طرف فرد غایب رو میگیرن و چرت و پرت میگن که فرد حاضر بسوزه . واسه خودش یه چرتی گفته خواسته تورو ضایع کنه مثلا . بی خیال دیگه در مورد اون شخص نه نظر بده پیششون نه حرفشو بزن

دقیقا میخوام همین کارو کنم دیگه تحویلش نمیگیرم

1 Likes

تحویلش نگیری که میگه اره خوب سوزوندمش و به هدفش رسیده . عادی باش

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.