شوهرم کتکم میزنه

داداش منم با من همینطور بود :upside_down_face::upside_down_face::upside_down_face:الان عاشقانه دوسم داره :grinning_face_with_smiling_eyes::grinning_face_with_smiling_eyes:خواهر و برادر همیشه همین بوده
محبن بزاری رو سنگ اب میشه ادم باید ببینه شوهرش چی دوس داره غذای خوب لباس خوب و این چیزا بگه من بخاطر تو اینکارو کردم بعضی مردا محبتشون رو با ی لبخند نشون میدن کم کم راه میان دیگه

3 Likes

نمیخواد روش دست بلند کنی
شرایط همه یکی نیست ک
فقط حرفتو بزن مظلوم نباش

3 Likes

بهشون بگم
میگن طلاق بگیر بیا اینجا
من میخوام بازم تا میشه راه حل پیدا کنم

اگرم بهشون گفتم بهشون بگم باهاش حرف بزنید تا خوب بشه

1 Likes

با خوندن شرح حال زندگیت احساس میکنم تو یه پادگان نظامی هستی:pensive:گلم نمیدونم چه راهنمایی بهت کنم خودت ببین میتونی این شرایط و تحمل کنی یانه؟؟
از زندگی باید لذت بود و مختار بود نه مثل بچه ای همش بهت امر و نهی کنن

3 Likes

اوایل ازدواجمون هم با پوشش هم با آرایش هم با لوندی خیلی تلاش کردم
اصلا براش مهم نیست
نمیدونم کس دیگه براش اینکار هارو میکنه !
چون میل جنسیش هم بالاست حتما باید واکنش نشون بده

2 Likes

وا چقدر میتونی ادم عوضی باشه زن اخه زدن داره به چه فکر میکنن شوهرم من اول زندگیمون مادرشوهرم باعث شود از دستش چوب خوردم بعد خودش فهمید چه کاری اشتباهی کردش الان بازبان خودم کشیدم سمت خودم منم بامادرشوهرم تویه خونه زندگی میکنم خونه به اسم شوهرم هستش ولی شوهرم خیلی خوب شوده قبلن نمیزاشت از در خونه برم بیرون ولی الان همه جا میزاره برم فقط باید صبر داشته باشه فقط باید بدونی از چی خوش میاد از چی بدش میاد فقط باید سیاسیت داشته باشه زبان خوش مار از تو لونش میاری بیرون برای کدوم شهر هستی عزیزم

2 Likes

نه شوهر من دیت روم بلند نمیکنه اگه بلند کنه بله میزنم
قد من ۱۷۳

2 Likes

حالا دوباره حرکتی بزن اگ محل نداد لگو چرا اینجور هستی برو باهاش حرف بزن با ما حرف زدن ک فایده نداره با اون باید صحبت کنی ک چرا اینجوره
وقتی ارومه بهش بگو وقتی یه چیزی دوست نداری نیاز نیست منو بزنی من زنتم من توان جنگیدن با تو رو ندارم هر چی میخوای ازم بخواه انجامش نمیدم

2 Likes

اره بابا من حرفم کلی بود

3 Likes

بهترین کار برای شما مطرح کردن با خانوادته

3 Likes

شوهرم اصفهانی

خودم همدانی

3 Likes

آدم یبار زندگی میکنه چرا تو اسارت باشه
بنظرم دلیل پافشاری شما امول شوهرته ک چشمت و بسته وگرنه آدم نمیتونه با شرایطی ک میگی زندگی کنه

1 Likes

عزیزم انشاالله مشکلت حل بشه گلم برات دعا میکنم

2 Likes

اگه خودتو جوونیتو دوس داری هرچع سریعتر یا از این مرد حدا شو یا خونتو از مادرشوهرت جدا کن

1 Likes

نه اینطور قضاوتم نکن
وضع مال خانوادم زیاد خوب نیست
ولی به خاطر پولش نییت زندگی کردنم

1 Likes

همدانی هستی و انقدر ساده همدانیا خیلی دانا و کار بلدن

پس چیه قشنگم چرا تحمل میکنی
توروخدا ب بچه فک نکن اصلا کاری ب بچت ندارم خودت بدتر تو این زندگی با بچه غرق میشی
با خانوادت در میون بزار خواهشن بزار بدونه کسی پشتته
بی کس نیستی
ببخشید اگه قضاوت کردم اعصابم ریخت بهم اصلا

3 Likes

ادم همه چیزه شوهرو میتونه تحمل کنه ولی اینکه یجا باهم با خانوادش زندگی کنه واقعا عزاب اوره

3 Likes

:flushed::flushed::flushed::flushed::flushed: وااا چطدی باهمچین ادمی،کنار اومدی جوابش نده بگو گوشیم شارز نداشته و فلان .والله مگه کنیز برده

2 Likes

نمیدونم چی بگم
انشالله که مشکلت حل بشه :disappointed_relieved:
بعدش اجازه بیرون رفتن نداری میتونی تلفنی مشاوره بگیری

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.