شوهرم همش میخوابه خسته شدم

سلام دوستان شوهرمن از سرکار که میاد میخابه خسته شدم منم تنهام دلم میگیره از صب منتظر میشینم تا بیاد میادم میخابه

2 Likes

خوب عزیزم شاید واقعا خستس ازش ناراحت نشو سعی کن درکش کنی

سلام عزیزم ظهر خونه نمیان؟

باهاش صحبت کن بگو ک چقد انتظار میکشی تا بیاد

واقعا تو این وضعیت خیلی فشار اقتصادی روی آقایون هست. بنده خداها گناه دارن

2 Likes

عزیزم باز خوبه ک میاد خونه من شوهرم وقتی میره ماموریت معلوم نیست کی برگرده

بعضی وقتا از یک ماه هم بیشتر طول میکشه

آخی عزیزم خدا حفظشون کنه هرجا هستن

مرسی عزیزم

عزیزم پس منو تو باهام هم دردیم شوهر منم همین جور ولی کار شوهر من خیلی سخت صبح ساعت پنج نیم صبح میره وساعت پنج نیم عصر برمیگردد ازکار ظهر فقط نیم ساعت وقت دارن واسه نماز غذا جلوتر رمضون این برنامه کاریش منم مثل تنهایی تنها تو یه شهر غریب دورازخانواده ام خیلی برام سخت ازصبح تنهام چشم انتظار تا برگردد عصراستراحت کردیانکرد چیزی یا نخورد پایی تلوزیون خوابش میبره چند وقتی کلا عصبی شده بود همیشه بهش گیر میدادم باهاش بحث میکردم آخر بعدا که فکر ش کردم دلم براش میسوزه چون کارش سخته ماهم مجبوریم تحمل کنیم ابجی خداکنه ان شاالله به حق این ماه رمضون ماه قرآن که این برج باردارباشم واسه تو هم دعا میکنم آبجی خدا بچه ای بهت بده که از تنهایی بیرون بیارخودمون

1 Likes

سخت بهش نگیر حق بهش بده که خسته هستن ابجی چون خودم هم درد تو هستم

منم همینجور شوهرم شیش میره چهار میاد انقد خسته س ک نگیریش نشسته خابش میبره سر این موضوع اوایل انقد دعوا کردیم ولی الان درکش میکنم میذارم هر چقد خواست استراحت کنه چون اگ نخابنم با خاب فرقی ندارن به درد آدم نمیخورن با اون حجم خستگی
میگفت من با این وضع میام ک تو رو با ی روی باز ببینم یکم خستگیم دربره ن اینک ت بهم گیر بدی ک چرا میخابی چرا باهام حرف نمیزنی و اینا راهی نیس جز اینک شغلمو عوض کنم ک شغلیم پیدا نمیشه تو این اوضاع
دیدم منطقیه و …

1 Likes

نمیدونم چیکارکنم

ممنون از دوستانی که با نرگس جان همدردی کردن. انشالا همه تون در کنار همسرای زحمت کشتون سالم و شاد باشید.
صبور باشین و به هم چیزی جز آرامش ندین :rose:

2 Likes

شوهرمنم همین طورے ولے اهمیت نمیدم خخخخخ سرم بادخترم گرمہ

1 Likes

سلام گلم. تو هم بخواب، ناراحتی نداره که‌‌… :joy:خوبه بیدار باشه هی مجبور باشی غذا اینا درست کنی؟ :kissing_heart:

دور از شوخی، خسته نباشن :hugs:

1 Likes

همسر منم اینطوریه ولی واقعا خودم دارم میبینم که چهار ساعت بیشتر نمیخوابه.البته تو اوج خستگیش تا جای که بتونه با من فیلم میبینه حرف میزنه یا میگه بریم بیرون .و چون میدونه دوست نداره زیاد خونه بمونم میگه برو خونه مامانت تنها خونه نمون.بخاطر زندگی فشار روشون زیاده اما اگه واقعا خودش هم درک نمیکنه که حوصله شما هم سر میره صحبت کن باهاش حتما قانع میشه

انشاالله ،من که دیگه خسته شدم افسرده شدم دیگه نمیدونم چیکارکنم روحیم ضعیف شده

حس میکنم اگه بچه دارشم حالم بهترمیشه دیگه زیاد بش گیر نمیدم سرم با بچم گرم میشه

خوش بحال کسایی که خونواده هاشون پیششونن

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.