شوهرم ناامید شد 😔

شوهرم بيچاره اومد گفت بي بي زدي خانومي گفتم ن گفت دروغ نگو. زدي كفتم ن بخدا گفتم ازكجا فهميدي گفت ليوان ي بار مصرف تَو دسشوي بود گفتم تست وايتكس زدم گفتم اونم معلوم نيس راسته يا ن!دلم سوخت بهش ي لحظه خدايا نا اميدمون نكن دعا كنيد نياز دارم ب دعاتون اين ماه ديك مثبت بشه دلم گرفت ي لحظه :pensive::sob:

50 Likes

امیدت به خدا باشه. انشالله این برج نا امید نشین وبارداری :pray::pray::pray::pray:

3 Likes

ای جانم حتمآ حتمآ دعامیکنم واست عزیزم این آخرین ناامیدیه انشالله امیدت به خداباشه

4 Likes

عزیزدلم
ایشالاکه خدا بهت یه نی نی تپلی بده

4 Likes

اميدم ك هست ولي دوستدارم مثبت بشه ميگفت راهي نيس زودتر بفهمي:sob::sob::sob:

4 Likes

دلم بدجور گرفت. وقتي گفت راهي نيس زودتر بفهمي:sob:

1 Likes

خيلي ممنونم ًمرسي :bouquet:

1 Likes

میدونم خیلی سخته منم دارم این روزا رو میگذرونم

2 Likes

الهی بگردم درکت میکنم به خدا. انتظارکشیدم میدونم چقد سخته. تک تکه روزا برات یه سال میگذره ولی انشالله این برج بارداری فقط توکلت به خداباشه

2 Likes

عزیزم من باردار بودم وایتکس یه کوچول کف کرد اونجوری که توی نت نوشتن الکیه

4 Likes

فقط استرس نداشته باش.انشالله همین ماه میگیره

3 Likes

انشالله مثبت میشه :palms_up_together:

3 Likes

انشالله توكل بخدا

3 Likes

دوستدارم زودتر بفهمم باردارم راهي نيس

2 Likes

يني بايد چجوري كف كنه ميشه بكي من جوشيد بعد كف كرد ي دقه بعد ي دقه كم كم كفش خوابيد ي ذره دور ليوان كف و حباب موند

خيلي سخته لامصب روزا نميگذره

1 Likes

منم هرماه دلم به حال شوهرم میسوزه…میدونم چقدعذاب میکشه ولی بخاطرمن چیزی نمیگه…انشالاامام حسین دل هممونو شاد کنه این ماه

5 Likes

ان شاالله عزیزم اینو تجربه کردم.منم شوهرم ی شب خواب بچه دید.شوهرمنی ک خیلی بااقدام موافق نبود الان همش منتظره:pensive::pensive:منم این ماه امید دارم

2 Likes

ازه روزا كند ميره همش لحظه شماري ميكنم موعدم بشه

واس من أُولين بارش بود ك پرسيد وقتي زايمان ميكردم صدامو ميشنيد گريه ميكرده بيچاره مادرشوهرم ميگفت

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.