شوهرم میگه ..😔

بعصیا خیلی،بدبختن پناه جون.اینا بویی،ازانسانیت نبردن. برای من برعکسه خانواده همسرم چون تمام نوه هاشون پسرن فقط دلشون دختر میخواد الان خود من که دومی هم پسر،شد هیج،کس،تبریک نگفت بخدا باورت میشه،حتی،نیومدن ببیننش دریغ از،ی،زنگ ی تماس.منم اصلا برام مهم نیست چون به قدری عاشق،پسرامم که حتی،اگر،کل دنیارو باتمام قشنگیاش بهم بدن حاضر نیستم ی تار مو از،پسرام رو بدم. تازه معتقدم اونثدر عذابم دادن که خدا بازم پسربهم داده که دوتا بدیگارد توغربت داشته باشم :heart_eyes: دیگه جرات نکنن هرجوری دلشون خواست،باهام رفتار کنن. دختروپسر جفتشون یکیه مهم سالم بودن و صالح بودنشونه

6 Likes

عزیزم شما همونی بودی که با جدول چینی اقدام کردی اشتباه در اومد؟؟

2 Likes

همیشه اینجوریم ما آدما هیچ وقت از داشته هامون راضی نیستیم پسر داشته باشیم میگم دختر دختر باشه پسر سفید سیاه می‌خوایم سیاه باشه سفید
خدا مصلحتمونو بهتر می‌دونه عزیزم انشالله خدا پسراتو برات حفظ کنه همیشه پشتت باشن

3 Likes

اسم پسر جدیدت چیه:smiling_face_with_three_hearts:

2 Likes

چون شب سوم قدر متوجه شدم پسره وخودمم شب سوم قدرازکمادراومدم به عشق مولام گذاشنم امیرعلی :heart_eyes:

5 Likes

ای جانم نامدار باشه:smiling_face_with_three_hearts::heart_eyes:

2 Likes

کما؟؟

2 Likes

فدات عشقم خداگلپسرت رونگهداره.
اره واقعا هممون همینیم خدااز،سرتقصیرات هممون بگذره چقدر این بچه ها گناهدارن بخداکه گیر همچین پدرمادرایی میفتن

2 Likes

بله عزیزم

2 Likes

فدات عشقم الهی روزیت میشه به زودی

2 Likes

انشاالله :slightly_smiling_face:

2 Likes

اره عزیزدلم خودمم

1 Likes

قربونت برم اگه خودت میخوای بچه رو تروخدا به خاطر جنسیتش ننداز مگه قدیمه ؟ برین مشاوره :broken_heart::broken_heart::broken_heart::broken_heart::broken_heart:

1 Likes

عزیزم قرار نیست بندازش . دوستمون فقط اول شوک زده بود چون فک میکرد پسره ولی یه دفعه گفتن دختره . از اون موضوع دوهفته میگذره تو دلیشم خیلی دوست داره . آخرین ارسالی این گپ مال. دوازده روز پیشه :blush:

1 Likes

ببخش اينطوري حرف ميزنم ولي بره گمشه …اصلا واسه چي با همچين ادم احمقي بحث ميكني …بگو من سقط نميكنم هر غلطي دلت ميخواد بكن والسلام

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.