شوهرم میگه ..😔

پسرت کی بودفدات؟ قبل دخترت‌؟ آره حسابی شیطون شده دختر توخوبه عزیزم

2 Likes

خداکنه:pensive:

1 Likes

ممنون گلم :wilted_flower:اخه وقتی ب حرب خانواده خودش گوش نمیده مطمعنم ک حرف خانواده منم براش اهمیتی نخواهد داشت …فعلا ب حال خودش رهاش کردم تا کنار بیاد و زیاد اهمیت نمیدم بهش

2 Likes

اخه خانواده خودش با تو فرق ميكنه
اره بعضي اوقات بي توجهي هم جواب ميده

1 Likes

سلام خوبی عزیزم منم وضعم عین شمابودحتی توی بیمارستان بچه رو بغل نکردیاسونو رفتیم فهمیدباهام قهربودخلاصه دیگه الان جون میده واسش که 9ماهشه یکم سخته واست ولی تحمل کن منم فقط صبرکردم

4 Likes

الهی عزیزم
خیلیا اینطور هستن تنها شوهر تو نیس منم اطرافمون دیدم مردای این طوری ولی تجربه ثابت کرده وقتی بدنیا میاد اینقد براشون عزیز میشه که جونشم واسش میده نگران نباش مطمئن باش عاشقش میشه اگه میبینی با حرفات بیشتر حساس میشه یا یه چی میگه که ناراحت میشی درموردش صحبت نکن پیشش

3 Likes

پسرم ۱ ماه پیش تو ۲۲ هفتگی فوت شد …دخترم ۴ ماه بود حامله شدم

1 Likes

سخت ک خیلییییی سخته …من قبل اینم خیلی سختی تحمل کردم بعد عروسیم کلی دعوا و قهر بعدش دوسال تا باردار بشم کلی نیش و کنایه بعدش خیانت دیدم…اینم ک از حال و روز الانمه ولی بازم صبر میکنم میدونم خدا جواب صبرامو میده

1 Likes

انشاءالله ک همینطور باشه و خدا جواب صبرامو بده :pensive:

3 Likes

انشالله عزیزم

1 Likes

غصه نخورعزیزم تا گل دخترت بیادچشمه شوهرت بهش بیفته ازپسرمیگذره

1 Likes

انشاءالله:pleading_face:

2 Likes

وا گلم تو که میدونستی شوهرت اینجوریه چرا طلاق نگرفتی ازش نمیذاشتی باردار بشی خودتو خلاص میکردی

ای جونم چه زودحامله شدی دلم واقعآ سوخت نمونده اگه میموند راحت میشدی

1 Likes

خدایه ذره عقل به شوهرت بده یه ذره پولم به من

3 Likes

صبرکن بدنیا بیاد
حالا اوضاع رو خرابتر نکن

1 Likes

واقعا…

2 Likes

حالامن جون میدادم دختربشه بااینکه یکی داشتم ایناازدختربدشون میاد

1 Likes

شوهر منم دختریه
منکه میگم همین یکی بسه خیلی بچه بزرگ کردن سخته امروز انگشت پسرم لای در کمد گیر کرد
مُردم از ترس گفتم لِه شد
خداروشکر چیزی نشد هنوزم صدقه نزاشتم

2 Likes

اخی جانشوبمیرم مواظبش باش حتماصدقه بده براش اسفنددودکن
اره بابایه دونه کافیه بخداپدرمن داره درمیاد

2 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.