شوهرم میگه ..😔

بچرو بندازیم …چند روزه باهام حرف نزده خونه نمیاد فقط اخر شب برای خواب میاد …میگه ببر بنداز پول بدم برو ای وی اف …هر چقد باهاش حرف میزنم میگه من دختر نمیخام اگه ب دنیا بیاریش هیچ وقت مهرش ب دلم نمیشینه و بهتون محبت نمیکنم بعدا نیای بگی چرا محبت نمیکنی و ب اختلاف بخوری :sob: گفتم من بچمو ک۴ماه دیگه ب دنیا میاد نمیندازم مگه ی ماهس چجوری بدم تیکه تیکش کنن .طلاقمو بده میبرم خونه بابام بزرگش میکنم میگه ن بنداز برو ای وی اف …چند روزه کارم شده گریه انگار گناهه من چیه ک با من حرف نمیزنه و خونه نمیاد …میگه تو مشکل داشتی باردار نمیشدی انقد قرص و امپول مصرف کردی ک دختر شد من این همه خرج نکردم ک اخرش بیای بگی دختره :sob::pensive:میخام وسایلامو جمع کنم برم خونه بابام بلخره ک اون باید ب غلط کردن بیوفته

71 Likes

بخاطر اینکه دختره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بگو تو خودت هم از شکم یه دختر دراومدی اگه مامانت نبود تو هم نبودی

18 Likes

@Zibaaa

2 Likes

:pleading_face::pleading_face::pleading_face::pleading_face::pleading_face::pleading_face::pleading_face::pleading_face:

4 Likes

اره سه روزه دارم یکسره حرف میزنم تو کلش نمیره خسته شدم دیگه دو سه روزم صبر میکنم درست نشه و باز حرف از سقط بزنه میرم خونه بابام

8 Likes

ببخشید ولی برای همسرتون متاسفم که فقط برای جنسیت میخوان یه موجود زنده رو بکشن:broken_heart:

16 Likes

خدایا توبه بازم از این گپ های سمی
مردا چقدر ظالم و بی رحم شدن
حالا اون بگه تو چرا با خودت تکرار میکنی، حالا خدا لیاقت بهت داده مادر بشی قدرشو بدون و تمام قد از دخترت دفاع کن…
فقط بهش بگو برو‌توبه کن…وای ب روزی که گرفتار خشم خدا بشی.و حسرت پسردار شدن ب دلت بزاره…
شکر گزار باشین ک خدا ازتون رو برنگردونه.

22 Likes

بیچاره اون بچه
دلم به حالش سوخت
نیومده باباش سرش دعوا میکنه که نمیخوامش
اگه بیاد هم چه فایده وقتی اولین مرد زندگیش اصلا ازش حمایت نمیکنه و نمیخوادش

23 Likes

:pensive::pensive::pensive::pensive::pensive:

6 Likes

:sob::sob::sob::sob::sob::sob:خدا شوهرتو ب راه راست هدایت کنه

20 Likes

ای کاش به من میداد:cry:رو تخم چشام بزرگش میکردم که دو ساله منتظرم:disappointed:

17 Likes

همسرت انگار از عهد بوق اومده
الان جنسیت مونده مگه؟
دختر و پسر چه فرقی داره؟
دیگه چه فرقی داره بچه به دنیا بیاد یا سقط شه وقتی پدرش از الان اونو تو قلبش کشته

12 Likes

میخوام یه چیزی بگم :poop::poop::poop:
ولی نه ولش کن خودمو کنترل میکنم :blush::blush:

6 Likes

وای چه افکارای غلطی منو شوهرم برا دختر جون میدیم همیشه میگه دوست دارم دختر داربشم موهاشو خرگوشی ببافم واقعن بری خونه بابات خیلی بهتره تااین که یه قاتل بشی

9 Likes

خیلی باهاش حرف زدم گفتم از کجا میدونی اینو بندازی خدا باز بهت بچه میده میگه اگه نده هم خیلی بهتر از اینه ک دختر بده گفتم انقد کفر بگو همین دخترم ک سالمه ب دنیا اومدنی ناقص بزاره جلوت تا عمر داری بکوبی تو سرت

7 Likes

به اون شوهر دوره قرن حجرت بگو جنسیت بچه به پدر ربط داره نه مادر
که بخواد سر جنسیتش با تو دعوا کنه

12 Likes

عجیبه خیلی برام :thinking: اینطور که شوهر شما بیان ‌میکنه مشکل مالی ندارید پس میشه بگی چرا از اول ای وی اف نکردی شما که میگی مشکل باروری داشتین و عشق پسره شوهرت ؟

10 Likes

ناشکری خوب نیست بهش بگو توبه کن

4 Likes

کاش این دخترو خدا به دایی من میداد الان ۱۱ ساله بچه دار نمیشن میخوان برن از پرورشگاه دختر بیارن از الان اینقد دوسش دارن با اینکه هنوز ندادنش
وای خدایا حکمتتو شکر

14 Likes

اولش ک رژیم رفتیم ۴ماه ولی چون باردار نشدم رژیمو ول کردیم چون معلوم نبود ک کی باردار میشم ۱۶ماه طول کشید

5 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.