شوهرم میگه فکر کن لالم. 😔

دلم می خواد بندازم برم

2 Likes

موهام داره سفید میشه تو25سالگی

2 Likes

فایده نداره که.

2 Likes

عزیزم منکه ندیدم این چی بودش.

1 Likes

هممون همدردییییییم… خدا گاو آفریده والا

3 Likes

مشاور تلفنی 1480بخام بگیرم پیش شماره چی بگیرم

1 Likes

کد شهرتو… شایدم همینجوری بگیره

2 Likes

واقعا راست میگی

عزیزم :pensive::pensive::pensive:

1 Likes

عزیزم گفتم یکم صبر کن بزارمش ببینیش

اگه فرصت کردم باز میفرستمش

خیلی بدردت میخوره

1 Likes

شما وقتی ازدواج کردی مگه نمیدونستی شخصیت شوهر آیندت آروم و ساکت ؟؟؟؟؟؟؟؟
و بعدشم مگه نمیگی کل خانوادش همینطورن ؟؟؟؟؟
واقعا این گله کردن منطقی نیست
میشه ذات کسی رو تغییر داد ؟
مثلا خود شما اگه پر حرف فعال اجتماعی باشی شوهرت میتونه تغییرت بده و ساکت کم حرف ضد اجتماعی بشی ؟؟؟؟ یا یه کار بهت بده میتونی رفتارت از زبر و زرنگی به کندی و آرومی تغییر بدی ؟
هر کسی شخصیتش هر جور بسته بشه تا اخر عمرش همینجور میمونه
من هیچ ایرادی به شوهرت نمیبینم والا شخصیتش همینه آروم و ساکت به احتمال خیلی زیاد تودار :woman_shrugging:
شوهرت واسه خودش بخواه هر طور که هست الحمدالله نه زن بازه نه خیانت کار نه بد دهن نه کتکت میزنه
شما اینجا راه چارت نیست باید زیر نظر باشی و بهت راه کار بدن شاید موانعت برداشته بشه
خدایی خودم رو میزارم جای شوهرت درواقع داری بهش میگی من تو رو نمیخوام ، خب خود واقعیشه چیکار کنه ؟

1 Likes

راه کارشون اینه ک میگه انرژی تو بزار رو یه چیز دیگه.

خب من توجه میخام. از کی بگیرم؟؟

1 Likes

کاملا میفهمم تو چی میگی :pensive::pensive::pensive:

1 Likes

توام بدرد من گرفتاری؟

1 Likes

شوهر من همه جوره پایس برای تفریح مسافرت و گشتن اما وقتی خونه ایم دریغ از یه کلمه حرف زدن… خیلی هم ادم اجتماعی هستش و با همه گرم میگیره ولی تو خونه اصلا حرف نمیزنه از همون اول ازدواجمون اینجوری بود… بهش میگم دوس دارم باهام صحبت کنی یه کلمه بپرسی چکار میکنی روزت چطوری بود اما دریغ… دیگه خسته شدم بهش میگم من کجا دنبال محبت باشم دلم میخواد محبت کنی حتی در حد یه کلمه ولی هیچی نمیگه هیچی

1 Likes

سلام بانی گپ راستش منم مشکل شما رو دارم .اگر راهی پیدا کردین به منم بگین خسته شدم

2 Likes

من شش سال ازدواج کردم روز به روز این اخلاق شوهرم بدتر میشه اصلا حرف نمیزنه .من باهاش حرف میزنم نمیشنوه اصلا انگار فقط جسمش تو خونه ست.انگار افسرده است نمی‌دونم ولی دیگه کم آوردم من دو تا بچه کوچیک دارم اصلا به اونام کاری نداره مخصوصاً دخترم که ۵ماهشه.بعضی وقتا فک میکنم هیچ عاطفه ای نداره .پسر ۵ساله ام خودش میره باهاش حرف بزنه یا میخاد بازی کنه باهاش ولی شوهرم از سر بازش می‌کنه میره تو گوشیش.

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.